Hírek
2021. Augusztus 22. 07:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Kutyaharapás okozhatta egy férfi halálát Szentesen
Holtan találtak egy helybéli férfit szombat reggel egy szentesi lakóház előtti vízelvezető árokban, az áldozat halálát feltehetően kutyaharapás okozta - közölte a rendőrség a honlapján.
A helyszíni szemle adatai szerint az 53 éves férfi halálát két, a közelben tartott nagytestű kutya harapásaitól származó sérülések okozhatták.
Az állatok gazdájának felelősségét a rendőrség vizsgálja. Az ügyben gondatlanságból elkövetett emberölés vétsége miatt indult nyomozás ismeretlen tettes ellen.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 28. 16:42, vasárnap | Belföld
Július 1-től lép hatályba a 3 eurós uniós vámszabály
Július 1-jétől Magyarországon is érvényesek az új uniós vámszabályok: az EU-n kívüli webáruházból rendelt, 150 euró alatti értékű csomagokban lévő áruféleségek után 3 eurós vámot kell fizetni
2026. Június 28. 11:49, vasárnap | Belföld
Kapitány István: Magyarország részese az európai energiatárolásról szóló megállapodásnak
Magyarország részesévé vált annak a háromoldalú megállapodásnak, amely 22 uniós tagállam, több európai uniós intézmény és iparági szereplők részvételével jött létre az energiatárolás európai kiépítésének felgyorsítására
2026. Június 27. 14:00, szombat | Belföld
Magyar Péter: Magyarországon kiemelkedően magas az eurózónához való csatlakozás támogatottsága
Magyarországon kiemelkedően magas, 70-75 százalék körüli az eurózónához való csatlakozás támogatottsága
2026. Június 27. 11:00, szombat | Belföld
Tanács Zoltán: a robotika elképesztő sebességű iparág
A robotika elképesztő sebességű iparág - hangoztatta Tanács Zoltán tudományos és technológiai miniszter pénteken Győrben
