Hírek
2018. Február 07. 11:08, szerda |
Belföld
Forrás: mti - Fotó: illusztráció
Korlátozzák a kamionforgalmat a 86-os főúton

Korlátozzák a kamionforgalmat a 86-os főút Rédics és Körmend közötti szakaszán - közölte honlapján szerdán délelőtt a Vas Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság.
A 7,5 tonnánál nagyobb össztömegű járművek az intenzív havazás miatt nem hajthatnak fel a 86-os főút Rédics és Körmend közötti szakaszára.
Egyed László, az igazgatóság szóvivője az MTI érdeklődésére elmondta: a Rédics felé vezető szakaszt a körmendi körforgalomnál zárják le, a Szombathely irányából várhatóan feltorlódó kamionokat a főút Körmend felé vezető kétszer kétsávos egyenes szakaszán a külső sávban várakoztatják, ha ez megtelik, a szombathelyi körgyűrű több sávos szakaszán jelölnek ki számukra további helyeket.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 18. 08:08, szombat | Belföld
KSH: a bruttó átlagkereset 683 300 forint volt, 8,7 százalékkal haladta meg az egy évvel korábbit
A bruttó mediánkereset 563 400 forint volt.
2025. Október 18. 08:06, szombat | Belföld
Orbán Viktor: nem is nagyon volt más lehetőség, mint hogy Budapesten tartsák az amerikai-orosz találkozót
Nem is nagyon volt más lehetőség, mint hogy Budapesten tartsák az amerikai-orosz találkozót
2025. Október 18. 08:06, szombat | Belföld
Budapesti békecsúcs - Donald Trump: Magyarország biztonságos ország
Magyarország biztonságos ország, és Orbán Viktor miniszterelnök tevékenységének köszönhetően nincsenek olyan problémái, mint más államoknak