Városlista
2025. december 15, hétfő - Valér

Hírek

2019. Július 05. 05:01, péntek | Belföld
Forrás: mti

Kisbusszal ütközött egy autó Tarnál, tizenketten megsérültek

Kisbusszal ütközött egy autó Tarnál, tizenketten megsérültek

Tizenketten megsérültek csütörtökön a 21-es főúton Tar közelében, ahol összeütközött egy kisbusz és egy személyautó - közölte a Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-vel.

Dankóné Nagy Éva elmondta: a két jármű a főút 36-os kilométerénél, a sámsonházai elágazásnál eddig tisztázatlan körülmények között ütközött össze. A balesetben az első adatok szerint tizenketten sérültek meg – tette hozzá.

Az útszakaszon a helyszínelés és a műszaki mentés idején teljes lezárás volt érvényben. A rendőrök a forgalmat Tar irányába, illetve a Budapest felől érkezőket Pásztó felé terelték.

Szeles Péter, a megyei katasztrófavédelmi igazgatóság sajtóreferense arról tájékoztatta az MTI-t, hogy a kisbuszban nyolcan, az autóban négyen utaztak. A helyszínre a pásztói és a bátonyterenyei tűzoltók vonultak ki.

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 15. 07:42, hétfő | Belföld

Orbán Viktor: a befagyasztott orosz devizatartalék lefoglalása és átadása Ukrajnának a háborúba való belépés közvetlen mozdulata

Ha nincs rezsivédelem Magyarországon, alacsonyabb életszínvonal kopogtat be az ajtón - mondta Orbán Viktor a Mandiner Hotel Lentulai című műsorában vasárnap.

2025. December 14. 09:03, vasárnap | Belföld

MÁV: jön az éves ország- és vármegyebérlet december közepétől