Városlista
2025. szeptember 4, csütörtök - Rozália

Hírek

2023. Május 21. 08:07, vasárnap | Belföld
Forrás: Katasztrófavédelem

Kinyílnak a tűzoltóságok kapui gyermeknap alkalmából

Kinyílnak a tűzoltóságok kapui gyermeknap alkalmából

Gyermeknap alkalmából kedveskednek a családoknak a lánglovagok, akik május 28-án betekintést engednek a laktanya életébe.

Összesen 390 helyszínen, az ország legtöbb hivatásos tűzoltólaktanyáján és őrsén, a csatlakozó önkormányzati és önkéntes tűzoltóságokon, kiállítóhelyeken, valamint a budapesti Tűzoltó Skanzenben várják a családokat.

106 Hivatásos Tűzoltóparancsnokságból 91 jelezte, hogy megnyitja kapuit, továbbá a 47 Katasztrófavédelmi Őrsből 37. A Katasztrófavédelem Központi Múzeuma is nyitva lesz. 17 vármegyeszékhelyen található tűzoltóság ugyancsak várja a látogatókat.

A kapuk 10-kor nyitnak és délután 4-kor záródnak, addig mindenki keresse fel a hozzá legközelebbi laktanyát, különben újabb egy évet kell várnia erre a lehetőségre!

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 04. 07:38, csütörtök | Belföld

A kínai győzelem napján vett részt Szijjártó Péter

Magyarország egy olyan ország, amely nem a világ blokkosodásában, hanem egy globális együttműködésben érdekelt - mondta a külügyminiszter.

2025. Szeptember 03. 07:18, szerda | Belföld

Panyi Miklós: több ezer ügyfél jelentkezett egy nap alatt a fix 3 százalékos hitelre

A fix 3 százalékos hitel iránti érdeklődés óriási, a bankoknál egy nap alatt több ezer ügyfél jelentkezett - közölte a Miniszterelnökség parlamenti és stratégiai államtitkára kedden a Facebook-oldalán.

2025. Szeptember 02. 07:15, kedd | Belföld

Szijjártó Péter: 2027 végéig elkészül a magyar-szerb kőolajvezeték magyarországi szakasza

Egész biztosan elkészül 2027 végéig a magyar-szerb kőolajvezeték magyarországi szakasza, ami komoly előrelépést jelent majd hazánk és az egész térség energiabiztonságának szempontjából -