Hírek
2021. Augusztus 04. 08:08, szerda |
Sport
Forrás: mti - fotó: MTI/Illyés Tibor
Kikapott a norvégoktól a negyeddöntőben a női kézilabda-válogatott
A magyar női kézilabda-válogatott 26-22-es vereséget szenvedett a norvég csapattól a tokiói olimpia női kézilabdatornájának szerdai negyeddöntőjében.
Elek Gábor együttese összességében jól tartotta magát a sztárokkal teletűzdelt riválissal szemben, de a második félidő utolsó szakaszában a kiválóan védő kapus, Katrin Lunde vezette északiak felőrölték a magyar válogatottat.
A női kézilabdázók így két győzelemmel és négy vereséggel zárták az olimpiát, végső helyezésük pedig a még hátralévő két negyeddöntő végeredményétől is függ.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 08. 07:52, szombat | Sport
Kronome Ákos: Nyomni fogjuk, nem szeretnék elaludni az elején!
Villáminterjú Ákossal a hévégi raliverseny előtt.
2025. November 08. 07:50, szombat | Sport
Juhász Csaba: Szeretnénk egy-két jó szakaszt eredményt elérni
Beszélgetés Csabival a pilótával, a Zemplén Rally rajtceremóniája után, ami a Szerencsi Várban került megrendezésre.
2025. November 07. 07:31, péntek | Sport
Európa-liga - Keane: büszke vagyok a csapatra, mindenki megdolgozott a sikerért
A Ferencváros vezetőedzője büszke a játékosaira és szerinte minden egyes futballista hozzátette a magáét a bolgár Ludogorec 3-1-es legyőzéséhez az Európa-liga alapszakaszának csütörtök esti negyedik fordulós mérkőzésén.
2025. November 06. 07:38, csütörtök | Sport
Európa-liga - Keane: minden lehetséges forgatókönyvre felkészültünk
Robbie Keane, a Ferencváros vezetőedzője szerint a szakmai stábbal minden lehetséges forgatókönyvre felkészítették a játékosokat a vendég bolgár Ludogorec elleni, csütörtök este sorra kerülő Európa-liga alapszakasz-mérkőzésre.
