Városlista
2025. június 6, péntek - Norbert

Hírek

2019. Június 18. 09:52, kedd | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Kigyulladt egy idősotthon Ózdon, egy férfi meghalt

Kigyulladt egy idősotthon Ózdon, egy férfi meghalt

Kigyulladt egy időseket gondozó otthon egyik szobája Ózdon kedd reggel, egy idős férfi életét vesztette – tájékoztatta a katasztrófavédelem és az Országos Mentőszolgálat szóvivője az MTI-t.

Győrfi Pál közölte, tíz mentőautó érkezett a helyszínre, ahol egy idős férfi – valószínűleg füstmérgezés miatt – meghalt, két nő – valószínűleg menekülés közben – bordatörést és combsérülést, öten súlyosabb, négyen pedig könnyebb füstmérgezést szenvedtek.

A sérülteket az ózdi kórházba vitték – tette hozzá a szóvivő.

A katasztrófavédelem közlése szerint a Dózsa György úti otthon egyik első emeleti szobája gyulladt ki, a tűzoltók egy vízsugárral eloltották a lángokat.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 05. 07:56, csütörtök | Belföld

Kocsis Máté: nem szavaz nyár előtt az Országgyűlés az átláthatósági törvényről

Leveszik az átláthatósági törvényt a törvényalkotási bizottság csütörtöki napirendjéről, és nem szavaz róla az Országgyűlés nyár előtt - mondta Kocsis Máté, a Fidesz parlamenti frakcióvezetője az Indexnek.

2025. Június 05. 07:55, csütörtök | Belföld

Hőség - Másodfokú hőségriasztás lépett életbe

Életbe lépett csütörtökön 0 órakor az országos tisztifőorvos által az ország egész területére kiadott másodfokú hőségriasztás, amely vasárnap éjfélig tart.

2025. Június 05. 07:53, csütörtök | Belföld

Gulyás Gergely: nem kifelé tartunk a háborúból, hanem befelé

A háború egyelőre nem a béke irányába halad, sőt az elmúlt héten történtek csökkentik a valószínűségét a gyors békének - jelentette ki Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter a szerdai kormányülést követő Kormányin