Hírek
2018. Február 23. 17:02, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Kigyulladt egy családi ház Nagykőrösön; egy ember meghalt

Kigyulladt egy családi ház pénteken Nagykőrösön; egy ember a helyszínen életét vesztette - tájékoztatta a Pest Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-t.
Csámpai Attila elmondta: Nagykőrösön az Eötvös Károly utcában egy nagyjából 150 négyzetméteres családi ház alsó szintjén keletkezett a tűz. A tűzoltók kiérkezésére a konyha és egy másik helyiség teljes terjedelmében égett. A tűzoltók elmondása szerint az oltást nehezítette, hogy rengeteg felhalmozott bútor és ruhanemű volt az épületben.
Az esethez riasztott nagykőrösi és a ceglédi tűzoltók úgy tudták egy ember van a házban. Őt kimentették, átadták a mentőknek, de az életét nem tudták megmenteni. Jelenleg az utómunkálatok zajlanak, a még izzó részeket oltják a tűzoltók.
A tűz keletkezésének okát és körülményeit a Pest Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság vizsgálja - közölte a szóvivő.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 19. 07:52, szombat | Belföld
Hőség - Vasárnaptól csütörtök éjfélig a másodfokú hőségriasztást rendeltek el
Hétvégétől ismét tartós kánikulára kell számítani, ezért vasárnaptól csütörtök éjfélig másodfokú hőségriasztást rendelt el az országos tisztifőorvos.
2025. Július 19. 07:49, szombat | Belföld
Kósa Lajos bejelentette, hogy megvan a nemzet aranya
Megvan a nemzet aranytartaléka, a 94,7 tonnát biztonsággal őrzi Dél-Pesten a Magyar Nemzeti Bank
2025. Július 18. 07:48, péntek | Belföld
Lengyel külügyi szóvivő: a Marcin Romanowskinak nyújtott menedékjog miatt rendelték haza a budapesti nagykövetet
A budapesti lengyel nagykövetet Marcin Romanowski volt lengyel igazságügyi miniszterhelyettesnek Magyarországon nyújtott menedékjog miatt rendelték véglegesen haza
2025. Július 18. 07:46, péntek | Belföld
Szijjártó Péter: kitiltottak három ukrán vezetőt Magyarországról
A kormány kitiltotta azt a három, a kényszerszorozásokért felelős ukrajnai tisztségviselőt Magyarország területéről, akiknek szankciós listára helyezését előző nap kezdeményezte az Európai Uniónál