Városlista
2025. június 5, csütörtök - Fatime

Hírek

2011. Augusztus 27. 14:45, szombat | Bulvár
Forrás: Story Online

Kibékül Vágó István és Balázs?

Kibékül Vágó István és Balázs?

A kvíz mester és az ifjú műsorvezető évekig közvetlen kollégák voltak, majd összekaptak és úgy látszott a harag végleges.

  Vágó István és Sebestyén Balázs közösen vezettek kvízműsort, és úgy látszott, baráti a viszonyuk. Később mégis kiderült, valamin összekaptak, és szóba sem álltak többé egymással. A minap Balázs a Class FM reggeli adásában megvédte Vágót, amikor arról volt szó, hogy bánt el a kvízmesterrel a TV2.

Balázs kifejtette a véleményét, melyben Vágó pártjára állt. Az azóta visszavonult tévés egy közösségi oldalon, nyilvánosan köszönte meg Balázsnak, hogy kiállt mellette. Talán ez az első lépés a békülés felé?

Címkék: vágó istván

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 04. 07:12, szerda | Bulvár

Magyar Pepsi kerül a magyar polcokra

A Szentkirályi Magyarország Kft. beruházása nyomán hazatér a Pepsi gyártása, innentől kezdve a hazai boltok piacain megtalálható Pepsi termékeket import helyett helyben fogják gyártani -

2025. Június 04. 07:11, szerda | Bulvár

Szagmentes újrahasznosított műanyagokat fejlesztett ki a Mol

Egyéves kutatómunkával olyan szagmentes újrahasznosított műanyagot fejlesztett ki a Mol, amit a piaci igényeknek megfelelően az autók belső alkatrészeinek keverékeihez és csomagolóanyagok gyártásához is lehet használni.

2025. Június 03. 07:39, kedd | Bulvár

Titokban tartottak gladiátorjátékokat a római Colosseumban

Az egyik vezető nemzetközi szállásportál vendégei között gladiátorjátékokon való részvételt hirdetett meg a római Colosseumban, az eseményt éjszaka, teljes titokban rendezték meg a La Repubblica értesülései szerint.

2025. Május 22. 06:00, csütörtök | Bulvár

A kormány szerint egyre több Voks levél tűnik el

Egyre több jelzés érkezik a kormányzathoz arról, hogy a megtörtént kézbesítés ellenére nem érkeznek meg a címzettekhez azok a Voks 2025 szavazólapok, amelyeken Ukrajna uniós csatlakozásáról nyilváníthatnak véleményt a választópolg