Városlista
2026. április 29, szerda - Péter

Hírek

2011. Július 04. 14:25, hétfő | Belföld
Forrás: HírTV

Két hónap után már kikapcsolnak

Két hónap után már kikapcsolnak

Három helyett már csak két hónap haladékot kaphatnak múlt hét péntek óta azok, akik késnek a gáz- és villanyszámlák befizetésével – írja a Magyar Nemzet.


A szabályozás július 1-jén úgy változott, hogy a korábbi 90 nap helyett már 60 nap után kikapcsolhatják a szolgáltatók az ellátást a lakossági fogyasztóknál. Mindez azonban csak azokra vonatkozik, akik újonnan halmoznak fel tartozást – hívta fel a figyelmet megkeresésünkre Koncz László, a Főgáz vezérigazgatója. (da)

Címkék: undefined

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 29. 13:00, szerda | Belföld

Kamatdöntés - Varga Mihály: egyhangúlag döntött a monetáris tanács az alapkamat szinten tartásáról

Egyhangúlag és egyetlen napirendi javaslatként döntött a Magyar Nemzeti Bank (MNB) Monetáris Tanácsa az alapkamat szinten tartásáról

2026. Április 29. 10:00, szerda | Belföld

Találkozót kezdeményez az ukrán elnökkel Magyar Péter

Találkozót kezdeményez Volodimir Zelenszkij ukrán elnökkel Magyar Péter leendő miniszterelnök. A Tisza Párt elnöke erről a Facebookon számolt be, miután fogadta Babják Zoltánt, Beregszász polgármesterét.

2026. Április 29. 06:51, szerda | Belföld

Magyar Péter: bizottság vizsgálja majd az 1988 és 2000 közötti privatizációt

Bizottság vizsgálja majd az 1988 és 2000 közötti privatizációt - jelentette be a leendő kormányfő a Facebook-oldalán kedden.