Hírek
2019. Április 30. 07:15, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Két holttestet találtak egy kigyulladt gárdonyi lakásban

A székesfehérvári tűzoltók két holttestet találtak egy kigyulladt sorházi lakásban Gárdony csiribpusztai településrészén hétfő este - közölte a Fejér Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság honlapján.
Mint írták, a lakók elhagyták a sorház lakásait, azonban jelezték, hogy a kigyulladt lakásban még lehetnek emberek.
A tűzoltók a lakók keresésére közben az ingatlanban két holttestet találtak.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 06. 07:27, péntek | Belföld
NGM: a hőségben figyelni kell a dolgozók megfelelő folyadékpótlására és a pihenőidők beiktatására
2025. Június 05. 07:56, csütörtök | Belföld
Kocsis Máté: nem szavaz nyár előtt az Országgyűlés az átláthatósági törvényről
Leveszik az átláthatósági törvényt a törvényalkotási bizottság csütörtöki napirendjéről, és nem szavaz róla az Országgyűlés nyár előtt - mondta Kocsis Máté, a Fidesz parlamenti frakcióvezetője az Indexnek.
2025. Június 05. 07:55, csütörtök | Belföld
Hőség - Másodfokú hőségriasztás lépett életbe
Életbe lépett csütörtökön 0 órakor az országos tisztifőorvos által az ország egész területére kiadott másodfokú hőségriasztás, amely vasárnap éjfélig tart.
2025. Június 05. 07:53, csütörtök | Belföld
Gulyás Gergely: nem kifelé tartunk a háborúból, hanem befelé
A háború egyelőre nem a béke irányába halad, sőt az elmúlt héten történtek csökkentik a valószínűségét a gyors békének - jelentette ki Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter a szerdai kormányülést követő Kormányin