Hírek
2015. December 23. 07:32, szerda |
Belföld
Forrás: MTI
Két emberrel a Dunába borult egy csónak Dunavarsánynál

Két emberrel a folyóba borult egy csónak a Kis-Duna-ágon Dunavarsánynál, a Taksony vezér híd közelében kedd este. Egy embert kimentettek, a másikat keresik - közölte a Pest megyei katasztrófavédelem szóvivője az MTI-vel.
Csámpai Attila elmondta: a két férfi közül az egyiket egy arra járó szabad napos tűzoltó ki tudta menteni, a másik férfit két csónakkal a szigetszentmiklósi tűzoltók, valamint a délegyházi önkéntes tűzoltók keresik, illetve a helyszínre tart a fővárosi katasztrófavédelem búvárszolgálata is. A kimentett férfi nem sérült meg - tette hozzá a szóvivő.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 17. 08:44, vasárnap | Belföld
Búcsúzik a forróság: vasárnap országszerte felfrissül az idő
Napközben azonban már nemcsak nyugatra, hanem az egész országba megérkezik a várva várt felfrissülés.
2025. Augusztus 17. 08:42, vasárnap | Belföld
Orbán szerint Putyin és Trump találkozója után biztonságosabb lett a világ
A világ ma biztonságosabb hely, mint tegnap volt - írta Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook-oldalán szombaton.
2025. Augusztus 16. 09:04, szombat | Belföld
Keleti Pályaudvar - Késnek a vonatok
Biztosítóberendezési hiba lassítja a vonatok fogadását és indulását a budapesti Keleti pályaudvarnál - közölte a Mávinform péntek délután a honlapján.