Hírek
2015. December 21. 07:42, hétfő |
Belföld
Forrás: MTI
Két ember szenvedett szén-monoxid-mérgezést Nyíregyházán
Két ember szenvedett szén-monoxid-mérgezést vasárnap este Nyíregyházán, mindkettejüket kórházba vitték a mentők - közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-vel.
Dóka Imre elmondta, hogy a szén-monoxid-mérgezést egy kétszintes társasházban az egyik lakás fürdőszobai vízmelegítője okozta. A mérgező gáz jelenlétét a levegőben a nyíregyházi tűzoltók is kimutatták műszereikkel.
A tűzoltók a gázt elzárták, átszellőztették a lakást és értesítették a gázszolgáltató cég szakembereit. A lakásból egy fiatal nőt és egy gyermeket vittek kórházba a mentők további vizsgálatokra.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 12. 07:42, péntek | Belföld
A hétvégén is enyhe, de borult idő várható
A hétvégén is folytatódik az enyhe, de jellemzően borult, párás, olykor tartósan ködös idő, helyenként szitálás is előfordulhat.
2025. December 12. 07:30, péntek | Belföld
Erkölcsi iránytű, tiszta gondolkodás és állhatatos szív - jellemezte Vitályos Eszter a közmédiát
Átadták a közmédia legrangosabb szakmai díjait.
