Hírek
2021. Január 07. 16:09, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
Két drogdílert vettek őrizetbe Budapesten
Őrizetbe vettek a rendőrök két drogdílert, akinél az ellenőrzéskor és a házkutatáskor több mint egy kilogramm kábítószergyanús anyagot találtak - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság csütörtökön.
A rendőrségi honlapon azt írták: hétfőn megállítottak egy autóst a Széchenyi rakparton, a 34 éves férfinél az intézkedéskor kábítószergyanús anyagot találtak, ezért előállították. A rendelkezésre álló adatok szerint a férfi kereskedelmi céllal szerzett kábítószert.
Az eljárásban a nyomozók egy másik feltételezett terjesztőt, egy 46 éves nőt is elfogtak a XIII. kerületben - tették hozzá.
A nyomozók a férfi és a nő lakásán házkutatást tartottak, amelynek során több mint egy kilogramm kábítószergyanús anyagot és az árusításhoz használt mintegy kétezer simítózáras műanyag tasakot foglaltak le.
A 34 éves férfit és a 46 éves nőt a rendőrök kábítószer-kereskedelem miatt gyanúsítottként hallgatták ki, majd őrizetbe vették őket és kezdeményezték letartóztatásukat - olvasható a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 01. 14:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor: világszínvonalú kutatóközpont jön létre Magyarországon
2026. Április 01. 11:00, szerda | Belföld
KSH: januárban a bruttó átlagkereset 840 600 forint volt
2026 januárjában a teljes munkaidőben alkalmazásban állók bruttó átlagkeresete 840 600, a nettó átlagkereset 585 700 forint volt.
2026. Április 01. 07:20, szerda | Belföld
Takács Péter: évente húszmilliárd forinttal többet fordít a kormány CT-, MR- és ultrahang-diagnosztikára
Évente húszmilliárd forinttal többet fordít a kormány CT-, MR- és ultrahang-diagnosztikára, mint eddig - hangsúlyozta a Belügyminisztérium egészségügyi államtitkára kedden Baján.
