Hírek
2017. November 07. 08:53, kedd |
Belföld
Forrás: mti - fotó: illusztráció
Kényszerleszállást hajtott végre egy siklóernyős a fővárosban
Kényszerleszállást kellett végrehajtania kedd reggel egy siklóernyősnek Óbudán - mondta a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-nek.
Kisdi Máté közölte: az siklóernyős technikai okok miatt döntött úgy, hogy a földre ereszkedik az Erdőalja útnál.
A sportolót a tűzoltók hozták le a hegyoldalból, majd a mentők kórházba vitték, mert megsérült a lába - ismertette.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 07. 12:00, szombat | Belföld
Megkezdődik szerdán az Adria kőolajvezeték kapacitásteszt-sorozata
Megkezdődik szerdán az Adria kőolajvezeték 11 hónapos, hosszú távú kapacitásteszt-sorozata – közölte a Mol pénteken az MTI-vel.
2026. Március 07. 10:00, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország nem kér a zsarolásból, nem kér a fenyegetőzésből
A fenyegetőzés és a zsarolás leállítására, a választási beavatkozások beszüntetésére szólította fel Ukrajnát Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter pénteken az ország budapesti nagykövetsége előtt.
2026. Március 07. 10:00, szombat | Belföld
Nébih: Bács-Kiskun vármegyében ismét igazolták a madárinfluenzát
2026. Március 06. 12:00, péntek | Belföld
Választás 2026 - Péntek délután vagy szombaton sorsolják ki a jelöltek szavazólapi sorrendjét
Péntek délután vagy szombaton sorsolják ki az egyéni választókerületi bizottságokban, hogy a képviselőjelöltek milyen sorrendben kövessék egymást az országgyűlési választás szavazólapjain.
