Hírek
2015. November 17. 08:52, kedd |
Belföld
Forrás: MTI
Kegyetlenül megöltek egy nőt Zsámbékon
Holtan találtak egy nőt hétfőn kora este zsámbéki családi házában, halálát idegenkezűség okozta - közölte a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője kedden az MTI-vel.
Beluzsárné Belicza Andrea elmondta, hogy az asszonyra az egyik hozzátartozója talált rá. Az ügyben emberölés bűntett elkövetésének gyanúja miatt ismeretlen tettes ellen indult büntetőeljárás.
Lapinformációk szerint a gyilkos egy kalapáccsal verte agyon az áldozatot.
A bűncselekmény elkövetésével összegfüggésben a nyomozóhatóság elrendelte Veress Lajos pilisszentiváni lakos, valamint az általa használt személyautó körözését.
A közlemény szerint a nyomozás és az adatgyűjtés eddigi eredményeként megállapították, hogy a férfi a bűncselekmény elkövetését megelőző órákban a helyszínen tartózkodott, kihallgatása szükségessé vált. Felkutatása eddig nem vezetett eredményre - írták.
A rendőrség azt kéri, hogy aki a férfi tartózkodási helyével vagy a bűncselekménnyel kapcsolatban információval rendelkezik, az jelentkezzen személyesen a megyei főkapitányságon vagy a 06-1-236-28-83-as telefonszámon, illetve névtelensége megőrzése mellett tegyen bejelentést a "Telefontanú" ingyenesen hívható 06-80-555-111-es zöldszámán, a 107-es vagy a 112-es központi segélyhívó telefonszámon.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 24. 07:35, csütörtök | Belföld
Felhőszakadásra, villámárvízre figyelmeztet a meteorológia
Felhőszakadásra, villámárvízre figyelmeztet a HungaroMet Zrt. szerdai Facebook-bejegyzésében.
2025. Április 23. 07:51, szerda | Belföld
A valaha volt legalacsonyabb áramtermelési igényt mérték húsvéthétfőn
A valaha volt legalacsonyabb áramtermelési igényt mérték húsvéthétfőn, mert a szó szerint világbajnok arányú magyar naperőművek dübörögtek - írta az Energiaügyi Minisztérium (EM) parlamenti államtitkára kedden a Facebook-oldalán.
2025. Április 23. 07:43, szerda | Belföld
Orbán Viktor: a Voks 2025 tétje, hogy meg tudjuk-e akadályozni Ukrajna uniós csatlakozását
A Voks 2025 véleménynyilvánító szavazás tétje, hogy meg tudjuk-e akadályozni Ukrajna uniós csatlakozását és meg tudjuk-e védeni a magyar embereket az ezzel járó veszélyektől
2025. Április 21. 08:50, hétfő | Belföld
Húsvét után ismét változékonnyá válik az időjárás
Húsvét után ismét változékonnyá válik az időjárás, a sok napsütés mellett többfelé várható zápor, zivatar, a hőmérséklet csúcsértéke pedig 20 és 25 Celsius-fok között alakul.