Városlista
2026. május 23, szombat - Dezső

Hírek

2018. Február 23. 13:36, péntek | Belföld
Forrás: mti

Kábítószer-alapanyagot és hamis potencianövelőket foglaltak le a pénzügyőrök

Kábítószer-alapanyagot és hamis potencianövelőket foglaltak le a pénzügyőrök

Több mint hét kilogramm kábítószer-alapanyagot és 240 doboz hamis potencianövelőt foglaltak le a pénzügyőrök a tompai határátkelőhelyen - tájékoztatta a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) csütörtökön az MTI-t.

Fehér Andrea, a NAV Bács-Kiskun Megyei Adó- és Vámigazgatóság sajtóreferense közölte: a pénzügyőrök egy szerb férfi autóját ellenőrizték. A gépkocsi átalakított üzemanyagtartályában, valamint a hátsó ülés alatti rejtekhelyen nejlonba csomagolt, kábítószer előállítására alkalmas anyagoknak minősülő fehér tablettákat találtak.

A helyszínre érkező rendőrök a további átvizsgálás során 240 doboz potencianövelőt is találtak.

A pénzügyőrök kábítószer-prekurzorral való visszaélés miatt tettek feljelentést, továbbá egészségügyi termék hamisításának gyanúja miatt is büntető eljárás indult.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 23. 17:00, szombat | Belföld

Bóna Szabolcs: aszályos időszakban valós veszélyt jelent az ukrán gabona árletörő hatása

Aszályos időszakban valós veszélyt jelent az ukrán gabona árletörő hatása, ezért korlátozni kell - írta Bóna Szabolcs agrár- és élelmiszergazdaságért felelős miniszter pénteken Facebook oldalán.

2026. Május 23. 15:00, szombat | Belföld

Mark Rutte NATO-főtitkárral egyeztetett Orbán Anita

2026. Május 23. 10:00, szombat | Belföld

Tiszaújvárosi robbanás - Hernádi Zsolt: üzemi baleset történt

A Mol tiszaújvárosi üzemében üzemi baleset történt, külső beavatkozásnak nem látták nyomát - hangsúlyozta a Mol elnök-vezérigazgatója péntek délután a helyszínen tartott sajtótájékoztatón.