Hírek
2011. Szeptember 13. 07:17, kedd |
Belföld
Forrás: OrientPress
Újra rekordárak a benzinkutakon
5-5 forinttal emelkedik szerdától a benzin és a gázolaj ára a hazai benzinkutakon - erősítették meg a holtankoljak.hu értesülését piaci forrásokból.
A benzin átlagára 390 forintra nő, a legdrágább töltőállomásokon 405 forintra; a gázolaj átlagos ára 377 forint lesz szerdától (legdrágábban 395 forintért tankolhatjuk majd). Bioetanolt várhatóan 305 forintos, míg autógázt 217 forintos átlagáron tankolhatunk holnapután.
A múlt héten 7 forinttal emelkedett a benzinár, 5 forinttal a gázolajé. Utoljára május elején volt ilyen magas a benzin átlagára, a gázolajé márciusban: ismét a rekordközeli árakkal találkozhatunk tehát. Idén összesen 29 forinttal nőtt a benzin, és 25 forinttal emelkedett a gázolaj ára a hazai töltőállomásokon.
OrientPress Hírügynökség
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 08. 14:00, hétfő | Belföld
Magyar Péter: a Tisza-kormány alatt nem lesznek illegális migránsok Magyarországon
A Tisza Párt kormánya alatt nem lesznek illegális migránsok Magyarországon és \"aki mást állít, az hazudik és becsapja a saját szavazóit is\" - közölte Magyar Péter miniszterelnök vasárnap a Facebook-oldalán.
2026. Június 08. 09:00, hétfő | Belföld
A miniszterelnök és az oktatási miniszter is köszöntötte a pedagógusokat
A pedagógusokat köszöntötte Magyar Péter miniszterelnök és Lannert Judit oktatási és gyermekügyi miniszter vasárnap.
2026. Június 08. 07:03, hétfő | Belföld
Szimpátiatüntetést tartottak a lemondásra felszólított közjogi méltóságok és állami intézményvezetők mellett Budapesten
Szimpátiatüntetést tartottak a Magyar Péter miniszterelnök által lemondásra felszólított közjogi méltóságok és állami intézményvezetők mellett vasárnap Budapesten, a Sándor-palotánál.
2026. Június 07. 16:00, vasárnap | Belföld
Munkaerőhiánytól tartanak a vendégmunkások alkalmazásának szigorítása kapcsán
A gazdaság növekedési kilátásainak romlásától tartanak szakmai szervezetek a vendégmunkások munkavállalási lehetőségeinek szigorítása miatt
