Hírek
2011. Július 05. 07:21, kedd |
Belföld
Forrás: OrientPress
Újra csökken a gázolaj ára, a benzin ára most nem változik
A Mol bruttó 2 forinttal csökkenti szerdán a gázolaj nagykereskedelmi árát, a 95-ös benzinén nem változtat. Az újabb csökkentéssel 358 forintra süllyed a gázolaj átlagára a hazai töltőállomásokon szerdától, a benzin átlagos ára eze
A múlt héten hat forinttal csökkent a benzin, és 9 forinttal a gázolaj ára a hazai töltőállomásokon. Legdrágábban várhatóan továbbra is 389 forintért tankolhatunk benzint, míg gázolajat 379 forintért. Bioetanolt (E85) várhatóan 279, míg autógázt 221 forintos átlagáron tankolhatunk szerdától. Tavaly ilyenkor 344 forint volt a benzin, és 330 forint a gázolaj oszrágos átlagos ára.
Orientpress Hírügynökség
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 22. 07:39, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: a kormány januári rezsistopot vezet be
Januári rezsistopot vezet be a kormány, ez azt jelenti, hogy a januári fűtésnél jelentkező többletfogyasztást, annak költségeit a kormány átvállalja a családoktól - jelentette be a miniszterelnök szerdán a Facebookon.
2026. Január 22. 07:34, csütörtök | Belföld
Adathalászok küldenek csaló e-maileket - figyelmeztet a NAV
A NAV nem küld e-mailt, senki ne dőljön be az adathalászoknak, akik a hét elejétől a NAV nevében küldenek csaló e-maileket - figyelmeztet a Nemzeti Adó- és Vámhivatal szerdai közleményében.
2026. Január 22. 07:32, csütörtök | Belföld
Rendőrség: a Balaton szinte teljes partszakaszán elérte a jégvastagság a biztonságos szintet
A jégvastagság az elmúlt napokban a Balaton szinte teljes partszakaszán elérte vagy meghaladta a biztonságos jégen tartózkodás minimumát - közölte a Somogy Vármegyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon szerdán.
2026. Január 21. 07:21, szerda | Belföld
Orbán Viktor: amíg Magyarországon nemzeti kormány van, a Mercosur-megállapodást sohasem hagyjuk jóvá
Amíg nemzeti kormány van Magyarországon, addig a Mercosur-megállapodást sohasem hagyjuk jóvá - mondta Orbán Viktor miniszterelnök kedden a Facebookon közzétett videójában.
