Hírek
2011. Szeptember 05. 14:17, hétfő |
Belföld
Forrás: HírTV
Újabb kiszervezések várhatók a Tescónál
Alvállalkozókhoz szervezi ki a Tesco vagyonőreinek nagy részét, amely az eddigi tapasztalatok alapján a dolgozók kiszolgáltatottságának, s akár a feketefoglalkoztatás esélyének növekedését jelentheti.
A biztonsági operátorokra és munkájukra továbbra is szükség van, ám a munkavállalók már nem a Tesco, hanem követhetetlen hátterű vagyonvédelmi cégek alkalmazásában állnak majd - olvasható a Magyar Nemzetben. (rá)
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 07. 10:00, péntek | Belföld
Gajdos László: nem ment szabadságra a vízügyi államtitkár
Az élő környezetért felelős miniszter visszautasította a Fidesz-frakció állítását, miszerint Kelemen Ágnes, a tárca vízügyi és klímapolitikáért felelős államtitkára szabadságra ment volna a válsághelyzet idején.
2026. Augusztus 07. 07:08, péntek | Belföld
Ősszel elindulhat a személyforgalom a Budapest-Belgrád vasútvonalon
2026. Augusztus 07. 07:06, péntek | Belföld
Kormányszóvivő: két részletben érkezik az iskolakezdési támogatás, nem kell igényelni
A két részletben érkező iskolakezdési támogatás automatikus, nem kell igényelni, és nem terheli semmiféle adó - közölte Szondi Vanda kormányszóvivő csütörtökön a kormány Facebook-oldalán.
2026. Augusztus 07. 06:00, péntek | Belföld
Magyar Péter: mától nincs szükség az önkéntes fogyasztáscsökkentésre
Péntektől nincs szükség az önkéntes fogyasztáscsökkentésre - jelentette be a miniszterelnök csütörtök este a Facebook-oldalán.
