Hírek
2012. Május 23. 14:25, szerda |
Bulvár
Forrás: STOP / Orange
Ismét szabad préda az énekesnő

Katy Perry újra szingli lett, miután szakított rocker barátjával, Robert Ackyorddal.
Az I Kissed a Girl című számmal egy csapásra világhírűvé vált énekesnő alig egy hónapja kezdett randizgatni a Florence + the Machine együttes gitárosával. A pár a kaliforniai Coachella zenei fesztiválon mutatkozott először együtt.
"Az egész nem nagy ügy. Nem történt semmi tragédia, továbbra is beszélő viszonyban vannak. Egyszerűen arról van szó, hogy mindketten túlságosan is elfoglaltak most egy kapcsolathoz, így Katy inkább a szakítás mellett döntött" - mesélte a USMagazine-com oldalnak egy bennfentes.
Az énekesnő hivatalosan ugyanakkor még házas is, hiszen a bíróság várhatóan csak nyáron mondja ki a válást a humorista Russell Brand és közte. Talán némiképp beszédes, hogy a férfi azért adta be a válókeresetet tavaly év végén, mert alig látta Perry-t, aki számár úgy fest, a karrier egyelőre mindennél fontosabb.
Talán eme villámszakításnak is köszönhető, hogy az énekesnő a Billboard Music Awards vasárnapi rendezvényére már nem egy férfit, hanem 91 éves nagymamáját vitte magával.
Orange / STOP
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 04. 07:12, szerda | Bulvár
Magyar Pepsi kerül a magyar polcokra
A Szentkirályi Magyarország Kft. beruházása nyomán hazatér a Pepsi gyártása, innentől kezdve a hazai boltok piacain megtalálható Pepsi termékeket import helyett helyben fogják gyártani -
2025. Június 04. 07:11, szerda | Bulvár
Szagmentes újrahasznosított műanyagokat fejlesztett ki a Mol
Egyéves kutatómunkával olyan szagmentes újrahasznosított műanyagot fejlesztett ki a Mol, amit a piaci igényeknek megfelelően az autók belső alkatrészeinek keverékeihez és csomagolóanyagok gyártásához is lehet használni.
2025. Június 03. 07:39, kedd | Bulvár
Titokban tartottak gladiátorjátékokat a római Colosseumban
Az egyik vezető nemzetközi szállásportál vendégei között gladiátorjátékokon való részvételt hirdetett meg a római Colosseumban, az eseményt éjszaka, teljes titokban rendezték meg a La Repubblica értesülései szerint.
2025. Május 22. 06:00, csütörtök | Bulvár
A kormány szerint egyre több Voks levél tűnik el
Egyre több jelzés érkezik a kormányzathoz arról, hogy a megtörtént kézbesítés ellenére nem érkeznek meg a címzettekhez azok a Voks 2025 szavazólapok, amelyeken Ukrajna uniós csatlakozásáról nyilváníthatnak véleményt a választópolg