Hírek
2017. Október 18. 11:46, szerda |
Kék hírek
Forrás: mti - fotó: illusztráció
Huszonkét kilogramm marihuánát találtak egy autóban Röszkén

Huszonkét kilogramm marihuánát találtak a pénzügyőrök egy montenegrói férfi autójában elrejtve a röszkei határátkelőhelyen - tájékoztatta a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) szerdán az MTI-t.
Némedi-Varga Éva, a NAV Csongrád Megyei Adó- és Vámigazgatóságának sajtóreferense közölte, a pénzügyőrök egy Németországba tartó montenegrói férfi járművét vizsgálták át tüzetesebben, mert gyanússá vált nekik a jármű szerkezeti felépítése.
A vezető melletti ülés alatt egy házilag kialakított rejtekhelyet találtak, amelyből 34 csomagban több mint 22 kilogramm növényi törmelék - a gyorsteszt szerint marihuána - került elő - tudatta az alezredes.
A pénzügyőrök a 44 millió forint feketepiaci értékű kábítószergyanús anyagot, valamint a járművet vezető montenegrói állampolgárt feljelentéssel átadták a rendőrségnek.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 03. 07:43, kedd | Kék hírek
Kalapáccsal támadtak rá az Antall-kormány volt külügyminiszterére
Budapesten, egy belvárosi társasház kapualjában támadta meg az Antall-kormány volt külügyminiszterét és feleségét vasárnap délután egy férfi, aki kalapáccsal esett az idős házaspárnak.
2025. Május 29. 16:00, csütörtök | Kék hírek
Vádat emeltek egy nő ellen, aki egy 15 éves lányt kényszerített szexmunkára
A Bács-Kiskun Vármegyei Főügyészség minősített emberkereskedelem és gyermekpornográfia miatt vádat emelt egy bajai nővel szemben, aki a fia náluk lakó, kiskorú barátnőjét fenyegetéssel és erőszakkal szexmunkára bírta rá.
2025. Május 21. 07:26, szerda | Kék hírek
Egy szék háttámlával ütötte a biztonsági őrt a győri stadionban
Az ügyészség vádat emelt egy szurkolóval szemben, aki 2024 tavaszán, egy NB II-es mérkőzésen egy széktámla élével arcon ütötte a biztonsági őrt.
2025. Május 21. 07:25, szerda | Kék hírek
Kémkedés gyanúja miatt indítványozott letartóztatást az ügyészség
A Fővárosi Főügyészség egy kémkedéssel is gyanúsított ukrán férfi letartóztatására tett indítványt.