Hírek
2018. Október 06. 10:48, szombat |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Húszezer kiskacsa pusztult el tűzvészben Csongrádban

Kigyulladt egy ezernégyszáz négyzetméter alapterületű kacsaól Üllésen, az Árpád dűlőn, a tűzben húszezer kiskacsa elpusztult - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) az MTI-vel szombat hajnalban.
A helyszínre nagy erőkkel érkeztek a szegedi és a hódmezővásárhelyi hivatásos tűzoltók, akik hat vízsugárral elfojtották a lángokat, és megakadályozták, hogy a tűz továbbterjedjen a közelben álló épületekre. Oltás közben több gázpalackot sikerült kihozniuk az egységeknek, azonban több fel is robbant az ólban.
Személyi sérülés nem történt - derül ki a közleményből.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 15. 08:03, péntek | Belföld
Áder János: felül kell emelkedni azon, ami szétválaszt
2025. Augusztus 15. 08:00, péntek | Belföld
Hőség - BM: Kiadták a vörös kód figyelmeztetést
2025. Augusztus 14. 07:49, csütörtök | Belföld
Harmadfokú hőségriasztás csütörtöktől vasárnapig
2025. Augusztus 14. 07:46, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: a magyarok érdeke, hogy barátokat gyűjtsenek és jó kapcsolatot ápoljanak a nagyhatalmakkal
A magyarok érdeke, hogy barátokat gyűjtsenek és jó kapcsolatot ápoljanak a nagyhatalmakkal – jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök egy amerikai médiumnak adott, szerdán megjelent interjúban.