Hírek
2012. Május 08. 07:25, kedd |
Bulvár
Forrás: STOP / Új Ász
Hoppá! 7 év börtönt kaphat VV Cristofel

Az Új Ász információi szerint egyre inkább szorul a hurok VV Cristofel körül, mivel a rendőrség nem csupán testi sértés miatt folytat nyomozást ellene.
A kubai macsó ugyanis maga ismerte el egy korábbi, RTL Klubnak adott interjúban, hogy bezárta a tőle menekülni próbáló Veronika előtt az ajtót.
Ezzel gyakorlatilag megállhat vele szemben a személyi szabadság korlátozásának esete is, ami könnyen minősítetté is válhat, ha bebizonyosodik, hogy aljas indokból vagy sanyargatással valósult meg. A napilap megkereste Veronika ügyvédjét, dr. Hyross Virágot, aki két további bűncselekmény gyanújának felmerüléséről tájékoztatta a lapot.
- Esetünkben felmerülhet még a veszélyes fenyegetés, illetőleg a tettleges becsületsértés is, hiszen nyilvánosan beismerte, hogy többször leköpte ügyfelemet az eseménysor kapcsán. Ezek felderítése, illetve a cselekmények jogi minősítése természetesen a hatóságok feladata, de azt el tudom mondani, hogy ha végül minden tétel megáll Cristofellel szemben és a testi sértés súlyos minősítést kap, akár hét év is várhat a fiúra - mondta a napilapnak az ügyvéd.
Az egykori villalakó nem kívánt nyilatkozni az ügyben.
Új Ász / STOP
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 09. 07:39, szerda | Bulvár
Megnyitották a BMW debreceni \"tehetség gyárát\"
TalentFactory - \"tehetség gyár\" - kezdte meg a működését a BMW Group Gyár Debrecen duális szakképzési programja keretében - jelentették be a gyár és a város vezetői sajtótájékoztatón kedden a helyszínen.
2025. Április 08. 07:55, kedd | Bulvár
Négynapos lesz idén a Hollókői Húsvéti Fesztivál
Folklórprogramokkal, palóc gasztronómiával, népszokások felelevenítésével és az elmaradhatatlan locsolkodással várja a látogatókat a Hollókői Húsvéti Fesztivál
2025. Április 05. 07:57, szombat | Bulvár
Magyarellenes molinóval üzentek, székely zászlót rongáltak a bukaresti szurkolók Székelyföldön
Magyarellenes molinót feszítettek ki rövid időre a csíkszeredai Mikó-vár előtt, Csíkszentkirályon a turulszobor mellé kitűzött székely zászlót rongálták meg a Steaua Bucuresti futballcsapat szurkolói Székelyföldön
2025. Április 01. 07:25, kedd | Bulvár
Elkészült a Horizont kerékpáros kéktúra Bakonybél és Nagyoroszi közötti szakasza