Hírek
2016. Június 22. 07:34, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Holttestet találtak egy kigyulladt ózdi panellakásban

Holttestet találtak a tűzoltók egy kigyulladt ózdi panellakás konyhájában kedd este - tájékoztatta a BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság az MTI-t.
Közleményük szerint tűz ütött ki kedd este egy tízemeletes ózdi panelház egyik ötödik emeleti konyhájában, a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei város Nemzetőr utcájában. Miközben megkezdték a tűzzel érintett lépcsőházban lakó emberek utcára menekítését, a tűzoltók kívülről, egy létrás járműről oltották el a lángokat.
Az érintett lakás konyhájában a tűzoltók egy holttestet találtak, az ember az elsődleges információk szerint a tűzben vesztette életét.
A lépcsőházból összesen tizennégy embert menekítettek ki a tűzoltók, ők a tűzoltási utómunkálatok végeztével térhetnek vissza otthonukba - írták.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 18. 09:47, péntek | Belföld
ÉKM: jó tempóban halad a Déli Körvasút 2. ütemének építése
Jó tempóban halad a Déli Körvasút 2. ütemének építése, a beruházás az elmúlt 100 év legjelentősebb budapesti vasútfejlesztése
2025. Április 18. 09:46, péntek | Belföld
NAV: érdemes minél előbb kiegészíteni bevallásukat azoknak, akiknek visszajár adó
2025. Április 18. 09:45, péntek | Belföld
Meteorológia: Mezőkovácsházán 30,6 Celsius-fok volt csütörtök délután
Csütörtökön először haladta meg a hőmérséklet Magyarországon ebben az évben a 30 Celsius-fokot - közölte a HungaroMet Zrt. a Facebook-oldalán.
2025. Április 18. 09:44, péntek | Belföld
Kora nyárias időjárás várható a húsvéti hosszú hétvégén
Nagypénteken még több hullámban várható zápor, zivatar és a hőmérséklet is kissé visszaesik, de ezt követően nagyrészt napos, kora nyárias idő várható a húsvéti hosszú hétvégén, 20-26 Celsius-fok feletti maximumokkal