Hírek
2018. Március 18. 13:11, vasárnap |
Belföld
Forrás: police.hu
Heroinnal bukott le – kiszagolta a kutya
A Szeged Határrendészeti Kirendeltség kutyavezetője csaknem egy kilogramm heroint talált egy szerb személyautóban elrejtve szombaton. A sofőrt őrizetbe vették.
A 28 éves L. Nikola egy szerb honosságú személyautóval március 17-én nem sokkal 8 óra előtt jelentkezett belépésre a Röszke autópálya-határátkelőhelyen. A gyanúsított járművét a rendőrök kábítószer-kereső kutyával vizsgálták át, melynek során a négylábú az autó műszerfalánál jelzett.
A kutyavezető az autóban elrejtve csaknem egy kilogramm kábítószergyanús anyagot talált. A csomagból vett mintán a gyorsteszt heroinra pozitív eredményt mutatott.
A férfi ellen a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányságon kábítószer birtoklása miatt indult eljárás. A nyomozók a feltételezett elkövetőt gyanúsítottként hallgatták ki, őrizetbe vették, majd az illetékes ügyészségen előterjesztést tettek az előzetes letartóztatásának indítványozására.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 26. 14:00, vasárnap | Belföld
Hegedűs Zsolt: szeptembertől nyilvánosan is elérhetők lesznek az egészségügyi ellátással összefüggő fertőzések intézményi adatai
Szeptembertől nyilvánosan is elérhetők lesznek az egészségügyi ellátással összefüggő fertőzések intézményi adatai - közölte Hegedűs Zsolt egészségügyi miniszter szombaton a Facebook-oldalán.
2026. Július 26. 11:00, vasárnap | Belföld
Sonnevend Pál egyetemi tanárt jelöli alkotmánybírónak a Tisza-frakció
Sonnevend Pál egyetemi tanárt jelöli alkotmánybírónak a Tisza-frakció - jelentette be Facebook-oldalán Bujdosó Andrea, a képviselőcsoport vezetője szombaton.
2026. Július 26. 09:34, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: a Fidesz ellenállási politikát hirdet a Tisza által épített önkényuralmi rendszerrel szemben
A Fidesz ellenzéki politika helyett ellenállási politikát hirdet a szabadság új, széles koalíciójának megteremtése érdekében a Tisza Párt által épített önkényuralmi rendszerrel szemben
2026. Július 25. 11:00, szombat | Belföld
Vitézy Dávid: jövőre korszerű IC-motorvonatok állnak forgalomba a GYSEV-nél
Jövőre a GYSEV-nél 11 korszerű IC-motorvonat áll forgalomba a Budapest-Győr-Szombathely és a Budapest-Győr-Sopron vonalon - írta a közösségi oldalán pénteken a közlekedési és beruházási miniszter.
