Városlista
2025. július 23, szerda - Lenke

Hírek

2013. Február 13. 13:06, szerda | Kék hírek
Forrás: MTI

Havazás - Beteget szállító mentőautó borult fel Zalában

Havazás - Beteget szállító mentőautó borult fel Zalában

Felborult egy beteget szállító mentőautó a 74-es főúton, de sem a beteg, sem a jármű személyzete nem sérült meg - értesült szerdán az MTI a helyszínről.

A Nagykanizsáról Zalaegerszegre tartó mentőautó a Bocska és Zalaszentbalázs közötti szakaszon, a havas úton megcsúszva az árokba, az oldalára borult. Egy középkorú asszonyt szállított, de sem ő, sem a mentőautó személyzete nem sérült meg a balesetben.
A Magyar Közút Nonprofit Zrt. az MTI-t arról tájékoztatta, hogy Zalában két utat le kellett zárni a hóátfúvások miatt. Nem járható a 7511-es számú út Nagyrécsénél a 12-es és 14-es kilométer között, valamint a 75 111-es út Sármellék közelében.
Zalában a főutak havasak, latyakosak, a mellékutak havasak, hókásásak, a letaposott hótól síkosak, nehezen járhatóak. Sokfelé erős szél fúj, Keszthely környékén a viharos erejű szél sok helyen hóátfúvásokat okoz, emiatt akadozik vagy áll a forgalom.
A közútkezelő arra is felhívta az autósok figyelmét, hogy Zalában lehetőleg ne induljanak útnak.

MTI Fotó: Varga György

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 23. 09:01, szerda | Kék hírek

Betört egy üzletbe, majd első dolga volt lefeküdni aludni - Videó

Két parfümöt elrakott, majd bevásárlótáskákból párnát hajtogatott és két pénztár közt elaludt. A rendőrök ébresztették.

2025. Július 17. 07:44, csütörtök | Kék hírek

Fővárosi Törvényszék: letartóztatták a múlt pénteki autós üldözés három gyanúsítottját

A Budai Központi Kerületi Bíróság egy hónapra elrendelte a múlt pénteki autós üldözés három gyanúsítottjának letartóztatását - közölte a Fővárosi Törvényszék sajtóosztálya szerdán az MTI-vel.

2025. Július 16. 09:04, szerda | Kék hírek

Balesetet okozott egy rendőrök elől menekülő ámokfutó - Videó

Ámokfutásba kezdett, majd egy taxival ütközött egy járművezetéstől eltiltott sofőr, akit a közlekedési rendőrök akartak ellenőrizni.