Hírek
2012. Május 16. 14:19, szerda |
Sport
Forrás: mno.hu / MTI
Hátvéd lett az év újonca
A Cleveland Cavalierst erősítő Kyrie Irvinget választották az év újoncává az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokságban (NBA).
A 120 megkérdezett szakíró közül 117-en tették első helyre a 20 éves hátvédet, aki összesen 592 pontot kapott. A második a minnesotai Ricky Rubio (170 pont), a harmadik a denveri Kenneth Faried (129) lett.
Irving a második Cavaliers-játékos, aki megkapja az elismerést: 2004-ben LeBron James lett az idény újonca.
MTI / mno
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 30. 12:00, csütörtök | Sport
Bajnokok Ligája - Luis Enrique: nem láttam még ilyen ritmusú mérkőzést
Nemcsak a futballszurkolókat, hanem a főszereplőket is ámulatba ejtette kedden a címvédő Paris Saint-Germain és a Bayern München Bajnokok Ligája-elődöntős összecsapása, amelyen a házigazda párizsiak 5-4-re nyertek.
2026. Április 29. 06:50, szerda | Sport
Bajnokok Ligája - A szezon legjobb meccsén egygólos előnyt szerzett a PSG a Bayern ellen
A címvédő Paris Saint-Germain hazai pályán 5-4-re legyőzte a Bayern Münchent a labdarúgó Bajnokok Ligája elődöntőjének első, keddi mérkőzésén.
2026. Április 27. 13:00, hétfő | Sport
Labdarúgó NB I - A Paks legyőzésével életben tartotta címvédésről szőtt álmait a Ferencváros
A címvédő Ferencváros 2-0-ra legyőzte a vendég Paksot a labdarúgó Fizz Liga 31. fordulójának első vasárnapi mérkőzésén.
2026. Április 23. 06:52, csütörtök | Sport
MOL Magyar Kupa - Tizenegyesekkel a Ferencváros jutott a döntőbe
A Ferencváros hazai pályán 2-2-es döntetlen után tizenegyesekkel 3-2-re legyőzte a Győrt szerda este a labdarúgó MOL Magyar Kupa elődöntőjében.
