Hírek
2017. Április 02. 18:23, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti - fotó: illusztráció
Három- és ötéves gyermek halt meg Nagyfügeden - víztározóba estek
Három- és ötéves kisfiú vesztette életét Nagyfügeden egy tüzivíztározóban, testvérüket, egy kétéves kisfiút kimentettek a vízből - közölte a Heves Megyei Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján.
A tájékoztatás szerint vasárnap koradélután a három testvér egy Nagyfügeden lévő tüzivíztározóban szenvedett balesetet, a vízből kimentett 2 éves kisfiút mentőhelikopterrel kórházba vitték.
Az MTI helyszínről származó információja szerint a tüzivíztározót egy mezőgazdasági vállalkozó terménytárolójához alakították ki a településen.
Tankóné Antal Erika, a Heves Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője azt mondta: a tűzoltóknak le kellett szivattyúzniuk a tározó vizét, hogy megtalálják az egyik gyereket.
A rendőrség gondatlanságból elkövetett emberölés gyanúja miatt nyomoz, ismeretlen tettes ellen.
A tragikus balesetről a Heves Megyei Rendőr-főkapitányság várhatóan hétfőn ismertet részleteket - közölték az MTI-vel.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 23. 07:14, péntek | Belföld
Enyhít szorításán a fagy és többfelé várható csapadék a hétvégén
2026. Január 23. 07:14, péntek | Belföld
Gulyás Gergely: nem tartozik Ukrajnára, hogy mire költjük magyar adófizetők pénzét
2026. Január 23. 07:09, péntek | Belföld
Orbán Viktor: Magyarország ott van a Béketanács alapítói között
Ma Davosban az amerikai elnök egy új kezdeményezést indított útjára. Béketanácsnak hívják. Magyarország ott van az alapító országok között, mert Magyarországnak békére van szüksége, hogy fejlődni tudjon
2026. Január 22. 07:39, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: a kormány januári rezsistopot vezet be
Januári rezsistopot vezet be a kormány, ez azt jelenti, hogy a januári fűtésnél jelentkező többletfogyasztást, annak költségeit a kormány átvállalja a családoktól - jelentette be a miniszterelnök szerdán a Facebookon.
