Hírek
2019. December 29. 05:01, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu
Hamis iratokkal akart Debrecenből Londonba repülni három férfi
Közokirat-hamisítás gyanúja miatt indult eljárás két albán és egy ukrán férfi ellen, mert hamis román személyi igazolvánnyal jelentkeztek kilépésre szombat reggel a debreceni repülőtéren
- közölte a Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján.
Azt írták: a rendőrök az iratok ellenőrzésekor észrevették, hogy hamis román személyi iratokat adtak át nekik.
A Londonba tartó férfiakat előállították és eljárást indítottak ellenük.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 27. 08:00, szerda | Belföld
Fidesz: nem támogatjuk, hogy az Országgyűlést koncepciós eljárások színterévé változtassák
2026. Május 27. 07:10, szerda | Belföld
OGY - Magyar Péter: közös jelszavunk az önmérséklet
Amikor az ország bajban van, legyen a közös jelszavunk az önmérséklet! - mondta Magyar Péter miniszterelnök kedden az Országgyűlésben napirend előtt.
2026. Május 26. 10:00, kedd | Belföld
Mol: zavartalan a hazai kerozinellátás, biztosított a repülőterek működése
A magyarországi repülőgépüzemanyag-ellátás stabil és zavartalan - reagált a Mol a sajtóban megjelent légi közlekedést és a kerozinellátást érintő hírekre hétfőn.
2026. Május 26. 07:34, kedd | Belföld
Kelenföldi mozdonytűz - Mávinform: megindult a forgalom a Kelenföldet érintő vonalakon
Megindulhatott a forgalom a Kelenföldet érintő vonalakon, miután elvontatták a korábban kigyulladt és fennakadásokat okozó mozdonyt - közölte a Mávinform hétfő este a honlapján.
