Hírek
2017. Augusztus 24. 14:18, csütörtök |
Belföld
Forrás: ksh
Hamarosan kezdődik az iskola – Ennyit költünk rá!
A KSH adatai szerint 2016 augusztusában és szeptemberében egy tanuló beiskolázása átlagosan 15 300 forintba került, az összes iskoláztatásra fordított összeg legnagyobb részét a ruházat és a cipő tette ki.
A szülői terheket némileg csökkentette, hogy a diákok 31 százaléka ingyenesen, 30 százalékuk pedig kedvezményesen jutott hozzá az iskolai étkezéshez, 696 ezer gyermek pedig ingyen kapta a tankönyveit.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 25. 11:00, szerda | Belföld
Kamatdöntés - A monetáris tanács 25 bázisponttal csökkentette az alapkamatot
A Magyar Nemzeti Bank (MNB) Monetáris Tanácsa 25 bázisponttal 6,25 százalékra csökkentette a jegybanki alapkamatot, és a kamatfolyosó két szélét is ilyen mértékben vitte lejjebb - jelentette be a jegybank kedden.
2026. Február 25. 09:07, szerda | Belföld
Február 26-án indulhat újra a kőolajszállítás
2026. Február 25. 09:00, szerda | Belföld
A Medián szerint nyílik az olló a két nagy párt között
Jelentős előnyt mér a Tisza Pártnak a Fidesz–KDNP-vel szemben a Medián legfrissebb közvélemény-kutatása – számolt be róla a HVG.
