Hírek
2022. Május 22. 17:50, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Halálra szúrtak egy nőt egy veszprémi gyár öltözőjében
Halálra szúrtak egy nőt egy veszprémi gyár öltözőjében vasárnap hajnalban, a gyanúsítottat a közelben elfogták a rendőrök - közölte a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság ügyeletes szóvivője az MTI-vel.
Bartók Judit tájékoztatása szerint a rendőrségre vasárnap reggel 6 óra után érkezett bejelentés arról, hogy egy veszprémi gyár öltözőjében több késszúrással megsebesítettek egy nőt. A mentők a 45 éves nő életét már nem tudták megmenteni - tette hozzá.
A bűncselekmény elkövetésével gyanúsítható 25 éves férfit a gyártól - a munkahelyétől - nem messze, egy helyi buszmegállóban fogták el a rendőrök. A gyanúsítottat előállították, tart a helyszíni szemle és a nyomozás - jelezte a szóvivő.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 23. 13:00, csütörtök | Belföld
NKA-ügy - Tarr Zoltán: tovább fokozódik a botrány
Tovább fokozódik a \"Hankó-botrány\", az ügyészség nyomozói kedden lefoglalták a Fidesz szervereit, szerdán pedig egy újabb embert vettek őrizetbe a Nemzeti Kulturális Alap (NKA) támogatásai miatt folyó nyomozás ügyében
2026. Július 23. 10:00, csütörtök | Belföld
A legfőbb ügyész lemondása - Magyar Péter: az ország újabb Orbán-bábtól szabadult meg
A legfőbb ügyész lemondásával \"az ország újabb Orbán-bábtól szabadult meg\" - reagált a miniszterelnök Nagy Gábor Bálint bejelentésére.
2026. Július 23. 07:22, csütörtök | Belföld
Lemondott Nagy Gábor Bálint legfőbb ügyész
Nagy Gábor Bálint legfőbb ügyész szerdán benyújtotta lemondását, az erről szóló közlemény az ügyészség honlapján jelent meg.
2026. Július 23. 07:21, csütörtök | Belföld
Vitézy Dávid ismertette a vasútfejlesztés tízéves programját, az M3-as metró meghosszabbítását is bejelentette
Vitézy Dávid és Magyar Péter ismertette a tizenöt éves Baross Gábor Terv következő tíz évre szóló vasútfejlesztési munkatervét.
