Hírek
2018. Február 19. 10:53, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Halálos baleset történt egy vasúti átjáróban Vas megyében
Egy ember meghalt, amikor autó és személyvonat ütközött hétfőn délelőtt a Vas megyei Nagysimonyi belterületén - közölte az MTI-vel a megyei rendőr-főkapitányság szóvivője.
A személygépkocsi a Celldömölk irányába haladó személyvonattal egy vasúti átjáróban ütközött össze, a rendelkezésre álló adatok szerint az autó vezetője olyan súlyosan megsérült, hogy a helyszínen meghalt.
A balesetben érintett útszakaszon tart a helyszínelés, melynek idejére az utat teljes szélességében lezárták, a forgalmat elterelik.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 18. 13:00, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: amíg Pócs János a megújult Fidesz arca, addig könnyű dolgunk lesz
2026. Június 18. 12:00, csütörtök | Belföld
OGY - Országos rendőr-főkapitány-jelölt: emberközpontú és eredménycentrikus rendőrség kialakítása szükséges
2026. Június 18. 12:00, csütörtök | Belföld
Becsei András: szakmai javaslatokat készít a bankszövetség a kamatsop jövőjéről
2026. Június 18. 11:00, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: a cél nem változott, Brüsszelt meg kell reformálni
A Fidesz külpolitikája továbbra is elkötelezett támogatója marad a patrióta európai mozgalomnak és nem változott a cél: Brüsszelt meg kell reformálni
