Hírek
2019. Április 28. 05:01, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti/Fotók: MTI/Cseke Csilla
Halálos baleset Szentendrén - Egy sérültet újraélesztettek
Egy ember meghalt, három másik megsérült, amikor két autó frontálisan ütközött szombaton Szentendrén, a Szentlászlói úton - közölte Csámpai Attila, a Pest Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-vel.
A szóvivő elmondta, a két autóban négyen utaztak, egyikük a roncsok közé szorult, az életét már nem tudták megmenteni.
A másik három sérültet a mentők vizsgálják, egyikük eszméletlen. A baleset helyszínén teljes az útzár – mondta.
Az Országos Mentőszolgálat később azt közölte, hogy sikerült újraéleszteni a baleset legsúlyosabb sérültjét.

Azt írták: az öt percen belül kiérkező első mentőegység az egyik sérültet a roncsba szorulva, élettelenül találta. Mivel a férfihoz nem lehetett hozzáférni, a mentők előbb a három másik sérült ellátását kezdték meg.
Miután a tűzoltók szétbontották a roncsot, az időközben megérkező mentőhelikopter személyzetének sikerült újraéleszteni és kórházba szállítani a férfit - tették hozzá.
A mentőszolgálat információit Csámpai Attila, a Pest Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője is megerősítette. Elmondta, a korábbi hírekkel szemben sikerült a középkorú férfi életét megmenteni, vele együtt négyen sérültek meg a szentendrei Szentlászlói úti frontális ütközésben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 16. 06:21, szombat | Belföld
Magyar Péter: hétvégente látogatható lesz a Karmelita kolostor, és ezen a hétvégén a korábbi Miniszterelnöki Kabinetiroda épülete is
2026. Május 15. 13:00, péntek | Belföld
Rogán Antal: minden törvényesen történt
\"Én egészen nyugodt vagyok, minden törvényesen történt\" - nyilatkozta a Telexnek és a 444-nek Rogán Antal a korábbi Miniszterelnöki Kabinetiroda egykori minisztere a minisztériumi átadás-átvétel után csütörtökön.
2026. Május 15. 11:00, péntek | Belföld
Gulyás Gergely: mindent megtettünk, hogy rendezett állapotban adjuk át az országot az új kormánynak
2026. Május 15. 10:00, péntek | Belföld
Kisiklott egy vonat a békéscsabai vasútvonalon
Kisiklott egy vonat a békéscsabai vasútvonalon csütörtökön, legalább két ember megsérült. A baleset Gyoma vasútállomás (Gyomaendrőd) és Csárdaszállás között történt.
