Hírek
2014. Június 05. 10:58, csütörtök |
Belföld
Forrás: MTI
Halálos baleset Győr közelében - teljes útzár
Halálos baleset miatt teljes szélességében lezárták a 83-as főutat Győr határában csütörtök délelőtt - tájékoztatta a megyei rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-t.
Kocsis Tünde elmondta: a koroncói elágazásnál egy személyautó áttért az út baloldalára, ahol két járművel ütközött. A balesetben egy ember életét vesztette, egy másik embert most vágnak ki a tűzoltók a roncsból.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 01. 14:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor: világszínvonalú kutatóközpont jön létre Magyarországon
2026. Április 01. 11:00, szerda | Belföld
KSH: januárban a bruttó átlagkereset 840 600 forint volt
2026 januárjában a teljes munkaidőben alkalmazásban állók bruttó átlagkeresete 840 600, a nettó átlagkereset 585 700 forint volt.
2026. Április 01. 07:20, szerda | Belföld
Takács Péter: évente húszmilliárd forinttal többet fordít a kormány CT-, MR- és ultrahang-diagnosztikára
Évente húszmilliárd forinttal többet fordít a kormány CT-, MR- és ultrahang-diagnosztikára, mint eddig - hangsúlyozta a Belügyminisztérium egészségügyi államtitkára kedden Baján.
