Városlista
2026. január 15, csütörtök - Lóránt

Hírek

2020. Március 30. 14:03, hétfő | Belföld
Forrás: mti

Gyilkosság miatt nyomoznak a Szentendrén talált emberi csontok ügyében

Gyilkosság miatt nyomoznak a Szentendrén talált emberi csontok ügyében

Emberölés bűntettének gyanúja miatt rendelt el nyomozást a vasárnap Szentendrén talált emberi csontok ügyében a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság - olvasható a police.hu honlapra hétfőn feltett közleményben.

Vasárnap este egy szentendrei ingatlan udvarán tárolt zsákban bukkantak rá a csontokra. A rendőrorvos azt állapította meg, hogy emberi maradványokról van szó, ezért a főkapitányság orvosszakértői vizsgálatokat kezdeményezett a halál okának és körülményeinek kiderítésére.

Hétfőn azt írták, az orvosszakértő nem tudott egyértelmű válaszokat adni a felmerült kérdésekre, ezért igazságügyi antropológus szakértőt is be kell vonni a vizsgálatba.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 14. 07:14, szerda | Belföld

Orbán Viktor: a háború a legfontosabb sorskérdés, ami Magyarország előtt áll

Mindenki látja, hogy a háború a legfontosabb sorskérdés, ami Magyarország előtt áll, és erre a Tisza nem mond semmit - közölte a miniszterelnök kedden a Facebook-oldalán.

2026. Január 14. 07:13, szerda | Belföld

Navracsics Tibor: az önkormányzati reform egyik alapvető fontosságú kérdése a szolidaritási hozzájárulás

Az önkormányzati reform egyik alapvető fontosságú kérdése a szolidaritási hozzájárulás - mondta a közigazgatási és területfejlesztési miniszter kedden a Facebook-oldalán közzétett videóban.

2026. Január 14. 07:12, szerda | Belföld

A köztársasági elnök április 12-re tűzte ki az országgyűlési választás időpontját

A köztársasági elnök április 12-re tűzte ki az országgyűlési választás időpontját - közölte a Sándor-palota kedden az MTI-vel.