Hírek
2023. Április 18. 06:44, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Gyanúsítottként hallgattak ki egy nőt a kétéves nyíregyházi gyerek halála miatt indult büntetőeljárásban

Gyanúsítottként hallgattak ki egy 34 éves nőt a kétéves nyíregyházi gyerek halálával kapcsolatban indított nyomozásban - közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Rendőr-főkapitányság a police.hu-n hétfőn.
Azt írták, a halált okozó, segítségnyújtás elmulasztásának gyanúja miatt indított büntetőeljárásban a helybéli nő nem tett vallomást a terhére rótt bűncselekménnyel összefüggésben. Az eljárás idején szabadlábon védekezhet.
Vizsgálja a nyomozó hatóság más bűncselekmény megvalósulását is - olvasható a rendőrségi honlapon.
A rendőrségre szombaton kora reggel érkezett bejelentés arról, hogy egy kétéves gyermek életét vesztette.
Az MTI információi szerint a halott gyereket egy autó csomagtartójában találták meg Nyíregyházán.
Fotó: Rendőrség
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 01. 07:58, hétfő | Belföld
Változékony idő várható szeptember első hetében
2025. Szeptember 01. 07:56, hétfő | Belföld
Érkezik a 30 ezer forintos élelmiszer-utalvány a nyugdíjasoknak
Érkezik a nyugdíjasoknak a 30 ezer forintos élelmiszer-utalvány hétfőtől - erről beszélt Nyitrai Zsolt, a miniszterelnök főtanácsadója a Facebook-oldalán vasárnap közzétett videóban.
2025. Szeptember 01. 07:52, hétfő | Belföld
Startol az Otthon Start program
Albérletből saját otthonba, \"pár óra és startolunk\" - írta Panyi Miklós, a Miniszterelnökség parlamenti és stratégiai államtitkára a Facebook-oldalán vasárnap az Otthon Start programról szóló bejegyzésében.