Hírek
2021. Október 12. 16:07, kedd |
Bulvár
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Fegyveres betörők luxuscikkeket raboltak a volt Juventus-játékos lakásából
Fegyveres betörők mintegy 300 ezer euró (108,5 millió forint) értékben luxuscikkeket vittek el az OGC Nice gaboni válogatott labdarúgója, Mario Lemina lakásából.
A L'Equipe francia sportlap értesülése szerint a rablás vasárnap este történt, és Lemina nem tartózkodott otthon, miután a gaboni keret tagjaként világbajnoki selejtezőre készül. Az együttes pénteken Angolában kapott ki, amelyet hétfőn (ma) fogad az afrikai selejtezősorozat második szakaszának F csoportjában.
A lap úgy tudja, a futballista nizzai lakásába három fegyveres hatolt be, akik az ott talált, a játékos rokonságához tartozó három nőt megfenyegették, majd megkötözték. A tolvajok ezt követően luxuscikkeket - ékszereket, ruhákat és bőrárukat - vittek magukkal.
A 28 éves Mario Lemina hétéves korától Franciaországban nevelkedett, a Nice előtt volt a Lorient, az Olympique Marseille, a Juventus, a Southampton, a Galatasaray és a Fulham játékosa is.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 07. 11:00, kedd | Bulvár
Személyi változás a Nemzeti Sport élén
A Nemzeti Sport Kft. ügyvezetője a tulajdonosi jogokat gyakorló közmédia vezetőjének, Horváth Andrásnak kérésére hétfőn azonnali hatállyal mentesítette a munkavégzés alól Szöllősi Györgyöt, a Nemzeti Sport főszerkesztőjét
2026. Július 03. 16:00, péntek | Bulvár
Havasi Bertalan: a Védvonal intézkedett a Kovács Ákost gyalázó kommentek miatt
2026. Július 02. 08:00, csütörtök | Bulvár
Ákos daganatos betegség miatt lemondja nyári fellépéseit
Idén tavasszal rosszindulatú daganatos betegséget diagnosztizáltak Ákosnál, ezért a Kossuth-díjas dalszerző-énekes a gyógyulás érdekében lemondja valamennyi idei nyári koncertjét -
