Hírek
2012. Május 09. 07:01, szerda |
Belföld
Forrás: mno / MTI
Ezt hagyta maga után a csongrádi tornádó
Fóliasátrakat rongált meg a hétfői vihar a Csongrád megyei Zsombón.
A Csongrád megyei falura tornádószerű vihar csapott le, amely a fóliasátrak 50-70 milliméteres vas tartószerkezetét is meghajlította.
a térségben ítéletidő tombolt, Hódmezővásárhelyen jégeső pusztított, míg az Orosházára lecsapó tornádótölcsérről fénykép is készült.
MTI / mno
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 05. 08:00, csütörtök | Belföld
Kapitány István: a magyar középvállalatokat, start-upokat fogjuk támogatni
A Tisza Párt az összeszerelő üzemek helyett a magyar középvállalatok és a start-upok támogatását helyezi a középpontba - mondta a párt gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője szerdán Kistarcsán.
2026. Március 05. 06:54, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter két ukrajnai magyar hadifogollyal tért haza Putyintól
A miniszter szerint nem kért cserébe semmit az orosz elnök.
2026. Március 04. 16:00, szerda | Belföld
A Mol szerint a Janaf magadabb tranzitdíjon szállít olajat
100 kilométerenként ugyan drágább a tranzitdíj, ám az Adria vezeték nagyságrendekkel rövidebb, mint a Barátság.
2026. Március 04. 12:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor telefonon tárgyalt Vlagyimir Putyin orosz elnökkel
Orbán Viktor telefonon tárgyalt Vlagyimir Putyin orosz elnökkel - közölte a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály az MTI-vel kedden.
