Hírek
2022. November 14. 07:16, hétfő |
Belföld
Forrás: Police.hu
Eltűnt a 6 éves Zora Győr mellett, többszázan keresik

Tegnap este óta keresik az eltűnt kislányt, akinek egy tanyán veszett nyoma.
Túróczi Zora november 13-án délután 4 körül tűnt el a Győr melletti Pérről, a Kánvási dűlőben lévő tanyáról 2022. november 13-án 16 óra körül távozott el, azóta ismeretlen helyen tartózkodik.
A Győri Rendőrkapitányság kéri, hogy akinek információja van a kislány hollétéről, vagy az eltűnésének körülményéről, az hívja a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság Központját a 06-96-417-329-es számon, névtelen bejelentést pedig az ingyenesen hívható 06-80-555-111 Telefontanú és a 112-es központi segélyhívó telefonszámokon lehet tenni.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 04. 07:45, csütörtök | Belföld
Lázár János: aki a közutat versenyzésre használja, az a többi közlekedő életére tör
2025. Szeptember 04. 07:38, csütörtök | Belföld
A kínai győzelem napján vett részt Szijjártó Péter
Magyarország egy olyan ország, amely nem a világ blokkosodásában, hanem egy globális együttműködésben érdekelt - mondta a külügyminiszter.
2025. Szeptember 03. 07:18, szerda | Belföld
Panyi Miklós: több ezer ügyfél jelentkezett egy nap alatt a fix 3 százalékos hitelre
A fix 3 százalékos hitel iránti érdeklődés óriási, a bankoknál egy nap alatt több ezer ügyfél jelentkezett - közölte a Miniszterelnökség parlamenti és stratégiai államtitkára kedden a Facebook-oldalán.
2025. Szeptember 02. 07:15, kedd | Belföld
Szijjártó Péter: 2027 végéig elkészül a magyar-szerb kőolajvezeték magyarországi szakasza
Egész biztosan elkészül 2027 végéig a magyar-szerb kőolajvezeték magyarországi szakasza, ami komoly előrelépést jelent majd hazánk és az egész térség energiabiztonságának szempontjából -