Hírek
2017. Május 09. 16:53, kedd |
Sport
Forrás: mti
Elkezdődött a jegyárusítás andorrai-magyar vb-selejtezőre
Elkezdődött kedden a jegyárusítás a június 9-i Andorra-Magyarország labdarúgó világbajnoki selejtezőmérkőzésre.
A magyar szövetség (MLSZ) honlapjának tájékoztatása szerint a házigazdák 860 belépőt biztosítanak a magyar drukkerek számára.
Az utalványokat - amelyeket a mérkőzés helyszínétől, az Estadi Nacionaltól 200 méterre található régi stadion, az Estadi Comunal jegypénztárában lehet majd átváltani hivatalos belépőkre - a meccsjegy.mlsz.hu oldalon, valamint országszerte a Ticket Express több mint 350 partnerirodájában egységesen 8000 forintért lehet megvásárolni.
A magyar válogatott az andorrai találkozó előtt a 2018-as vb-házigazda Oroszország csapatával mérkőzik meg június 5-én a Groupama Arénában.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 09. 07:38, hétfő | Sport
Labdarúgó NB I - Nyíregyházi győzelmével újra élen a Ferencváros
A címvédő Ferencváros 3-1-es győzelmet aratott a Nyíregyháza otthonában a labdarúgó Fizz Liga 25. fordulójának vasárnap esti zárómérkőzésén, ezzel ismét a tabella élére állt.
2026. Március 08. 13:00, vasárnap | Sport
Labdarúgó NB I - A Zalaegerszeg legyőzte a listavezető Győrt
A Zalaegerszeg 2-1-re legyőzte hazai pályán a listavezető Győrt a labdarúgó Fizz Liga 25. fordulójának szombati játéknapján.
2026. Március 08. 11:00, vasárnap | Sport
Ausztrál Nagydíj - Russell nyerte az idénynyitót Melbourne-ben
George Russell, a Mercedes brit versenyzője nyerte az idénynyitó Forma-1-es Ausztrál Nagydíjat vasárnap Melbourne-ben.
