Hírek
2021. Július 08. 15:07, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Elítélték a barátja kisfiát molesztáló férfit

Jogerősen tizenöt év fegyházbüntetéssel sújtotta a Szegedi Ítélőtábla azt a Jász-Nagykun-Szolnok megyei férfit, aki fenyegetéssel többször is szexuális cselekményre kényszerített egy kisfiút
- tájékoztatta a Szegedi Fellebbviteli Főügyészség szóvivője csütörtökön az MTI-t.
Nagyné Günther Ágnes közölte: a vádlottat szexuális erőszak bűntettében mondta ki bűnösnek a táblabíróság.
A férfi bizalmas kapcsolatot alakított ki gyermekkori barátjának fiúgyermekével, akit nyolc- és kilencéves kora között közös lakóhelyükön, illetve annak közvetlen közelében több alkalommal szexuálisan zaklatott, fenyegetéssel szexuális cselekmény végzésére, illetve annak eltűrésére kényszerített. A vádlott ezzel a gyermek pszichoszexuális fejlődését súlyosan traumatizálta.
A táblabíróság a döntésével helybenhagyta az ügyben első fokon eljáró Szolnoki Törvényszék ítéletét - tudatta a szóvivő.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 19. 08:59, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 42. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2025. Október 19. 08:56, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: mi maradtunk egyedül Európában a béke útján
Miért éppen Budapest? Tegnap óta sokan kérdezik és találgatnak szerte a világban, miért lett Magyarország a helyszíne az amerikai és az orosz elnök találkozójának.
2025. Október 18. 08:08, szombat | Belföld
KSH: a bruttó átlagkereset 683 300 forint volt, 8,7 százalékkal haladta meg az egy évvel korábbit
A bruttó mediánkereset 563 400 forint volt.
2025. Október 18. 08:06, szombat | Belföld
Orbán Viktor: nem is nagyon volt más lehetőség, mint hogy Budapesten tartsák az amerikai-orosz találkozót
Nem is nagyon volt más lehetőség, mint hogy Budapesten tartsák az amerikai-orosz találkozót