Hírek
2015. December 20. 00:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Elfogták a fővárosi XIII. kerületi gyilkosság gyanúsítottját

Péntek este elfogták Budapesten a XIII. kerületi Váci úton aznap délután elkövetett gyilkosság gyanúsítottját - közölte a rendőrség szombaton a honlapján.
Péntek délután érkezett bejelentés arról, hogy egy Váci úti társasház egyik lakásában ketten összeverekedtek, és egyikük meghalt. A bűncselekménnyel összefüggésbe hozható 36 éves férfiről a rendőrség fotót tett közzé a police.hu-n, kérve, hogy akinek a tartózkodási helyével kapcsolatban érdemi információja van, tegyen bejelentést.
A rendőrségi közlemény szerint a bűncselekmény elkövetésével gyanúsítható M. Zsoltot péntek este a XIII. kerületben elfogták, és kezdeményezik előzetes letartóztatását. A férfi a bűncselekmény elkövetését részben beismerte.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 10. 07:35, szerda | Belföld
Ennyit nőttek az árak a KSH szerint
2025. augusztusban a fogyasztói árak átlagosan 4,3 százalékkal haladták meg az egy évvel korábbiakat. Júliushoz viszonyítva átlagosan nem változtak az árak - jelentette kedden a Központi Statisztikai Hivatal (KSH).
2025. Szeptember 10. 07:34, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország hosszú távú földgázvásárlási szerződést írt alá a Shell-lel
Magyarország hosszú távú földgázvásárlási szerződést ír alá a Shell energiaipari konszernnel, ami a már meglévő energiaforrások megőrzése mellett lehetővé fogja tenni újak bevonását is hazánk ellátásába
2025. Szeptember 10. 07:31, szerda | Belföld
Böröndi Gábor: Magyarországon zajlik a legösszetettebb katonai művelet, az Adaptive Hussars 2025
A NATO-tagállamok közül jelenleg Magyarországon zajlik a legnagyobb és legösszetettebb katonai művelet, az Adaptive Hussars 2025 (ADHU25) - mondta a Honvéd Vezérkar főnöke a Bács-Kiskun vármegyei Fajszon kedden.
2025. Szeptember 10. 07:00, szerda | Belföld
Rekordszámú e-rollerbaleset a nyári hónapokban – minden ötödik gyermek fejsérüléssel került a Bethesda Gyermekkórházba
A Bethesda Gyermekkórházban idén március és szeptember között 202 gyermeket kellett ellátni elektromos rollerrel összefüggő baleset miatt.