Hírek
2018. Október 18. 14:43, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Életveszélyesen megütötte utastársát egy 16 éves fiú Budapesten
Ököllel megütötte utastársát egy 16 éves fiú szerdán Budapesten, amitől a sértett életveszélyes állapotba került - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) csütörtökön a honlapján.
A közlemény szerint a kaposvári fiú a II. kerületben a villamoson szóváltásba keveredett egy utassal, majd a Széna téri megállóban, ahol mindketten leszálltak, ököllel megütötte a férfit, aki ettől egy korlátba, majd a betonba ütötte a fejét.
A férfit a mentők a helyszínről életveszélyes állapotban vitték kórházba, a fiút pedig - aki visszaszállt a villamosra - két utas visszatartotta a rendőrök kiérkezéséig - tették hozzá.
A II. kerületi rendőrkapitányság járőrei elfogták a tettest, a nyomozó főosztály munkatársai pedig gondatlanságból elkövetett életveszélyt okozó testi sértés miatt gyanúsítottként kihallgatták, amelynek során a fiú beismerte a bűncselekmény elkövetését - olvasható a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 18. 12:00, hétfő | Belföld
Magyar Péter feljelentést tesz, fidezses szóróanyagokat talált az egykori Építési és Közlekedési Minisztérium pincéjében
Továbbá 15-20 zsák ledarált iratot.
2026. Május 18. 11:00, hétfő | Belföld
A közöny és a gyűlölet elleni küzdelem fontosságát hangsúlyozták az Élet menete szónokai
A közöny és a gyűlölet elleni küzdelem, valamint az emlékezés fontosságát hangsúlyozták az Élet menete rendezvény szónokai vasárnap délután Budapesten.
2026. Május 18. 10:00, hétfő | Belföld
Magyar Péter: Gulyás Gergely és Rétvári Bence jogászkodni próbáltak, de nem értenek a dologhoz
Gulyás Gergely és Rétvári Bence jogászkodni próbáltak, de \"16 év kormányzás után sem értenek a dologhoz\"
2026. Május 17. 12:00, vasárnap | Belföld
Havasi Bertalan kicsinyesnek nevezte Magyar Pétert
Az utolsó fillérik kéri a végkielégítését, mivel az jár.
