Városlista
2026. március 1, vasárnap - Albin

Hírek

2021. Február 16. 05:00, kedd | Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu

Életveszélyes sérülést okozott ásóval, kapával két férfi Kálon

Életveszélyes sérülést okozott ásóval, kapával két férfi Kálon

Elfogtak három férfit, ketten közülük ásóval, kapával és bottal okoztak életveszélyes, illetve súlyos sérülést két ismerősüknek Kálon, míg társuk a sértettek autóját rongálta meg

- közölte a Heves Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense hétfőn az MTI-vel.Kovács Nikoletta tájékoztatása szerint a gyanúsítottak közül a 18 éves kompolti és a 21 éves helybeli férfi - egy korábbi nézeteltérést megtorolva - vasárnap támadt rá Kálon bottal és kerti szerszámokkal két ismerősére. Az orvosi vélemény alapján a bántalmazás miatt az egyik sértett életveszélyesen, míg a másik súlyosan megsérült.

Eközben egy 20 éves, ugyancsak helyi férfi a sértettek autóját rongálta meg a helyszínen, ezért őt garázdaság és rongálás miatt hallgatták ki, míg társait garázdaság és testi sértés elkövetésének gyanúja miatt vették őrizetbe.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 01. 13:00, vasárnap | Belföld

Orbán Viktor: egy fokozattal megemeltük a terrorfenyegetettség készültségi szintjét

Összeült a Védelmi Tanács, megemeltük a terrorfenyegetettség szintjét egy fokozattal - mondta Orbán Viktor miniszterelnök szombat este közzétett Facebook-videójában.

2026. Március 01. 12:00, vasárnap | Belföld

Az ötös lottó nyerőszámai

A televízióban közvetített számsorsoláson az alábbi nyerőszámokat húzták ki szombaton az ötös lottón:

2026. Március 01. 10:00, vasárnap | Belföld

Magyar Péter Orbánnal együtt nézné meg személyesen, mi a helyzet a Barátság kőolajvezetékkel

Szombaton, az országjárás sárbogárdi állomásán Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke reagált Lázár János korábbi üzeneteire.

2026. Február 28. 12:00, szombat | Belföld

MÁV-vezérigazgató: elindult a rendszeres teherforgalom a Budapest-Belgrád vasútvonalon

Ma hajnalban elindult a rendszeres teherforgalom a Budapest-Belgrád vasútvonalon - olvasható a MÁV Csoport vezérigazgatójának pénteken a Facebook-oldalán közzétett bejegyzésében.