Városlista
2025. június 3, kedd - Klotild

Hírek

2021. November 21. 13:08, vasárnap | Kék hírek
Forrás: infovárosok/police.hu

Elaludt a lopott bicikli mellett

Elaludt a lopott bicikli mellett

Az erzsébetvárosi rendőrök keltettek fel egy bicikli mellett alvó fiatalt. A gyanú szerint ez volt a kilencedik kerékpár, amit rövid időn belül ellopott.

A járőrök ébresztettek fel egy padon alvó fiatalt a főváros VII. kerületében, a Baross téren 2021. november 16-án délelőtt. Mellette egy női bicikli volt, aminek eredetéről a férfi nem tudott hitelt érdemlő magyarázatot adni. Mivel Erzsébetvárosban több kerékpárlopás is történt az elmúlt időszakban, a fiatalembert előállították, hogy elszámoltassák. Kihallgatása során a 23 éves K. Márk beismerte, hogy összesen kilenc biciklit tulajdonított el, több mint egymillió forint értékben. A férfi ellen a VII. Kerületi Rendőrkapitányságon hatrendbeli lopás vétség és háromrendbeli lopás bűntett miatt indult eljárás - közölte a rendőrség.

Címkék: bicikli, elfogás, lopás, tolvaj

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 03. 07:43, kedd | Kék hírek

Kalapáccsal támadtak rá az Antall-kormány volt külügyminiszterére

Budapesten, egy belvárosi társasház kapualjában támadta meg az Antall-kormány volt külügyminiszterét és feleségét vasárnap délután egy férfi, aki kalapáccsal esett az idős házaspárnak.

2025. Május 29. 16:00, csütörtök | Kék hírek

Vádat emeltek egy nő ellen, aki egy 15 éves lányt kényszerített szexmunkára

A Bács-Kiskun Vármegyei Főügyészség minősített emberkereskedelem és gyermekpornográfia miatt vádat emelt egy bajai nővel szemben, aki a fia náluk lakó, kiskorú barátnőjét fenyegetéssel és erőszakkal szexmunkára bírta rá.

2025. Május 21. 07:26, szerda | Kék hírek

Egy szék háttámlával ütötte a biztonsági őrt a győri stadionban

Az ügyészség vádat emelt egy szurkolóval szemben, aki 2024 tavaszán, egy NB II-es mérkőzésen egy széktámla élével arcon ütötte a biztonsági őrt.

2025. Május 21. 07:25, szerda | Kék hírek

Kémkedés gyanúja miatt indítványozott letartóztatást az ügyészség

A Fővárosi Főügyészség egy kémkedéssel is gyanúsított ukrán férfi letartóztatására tett indítványt.