Városlista
2026. január 31, szombat - Marcella

Hírek

2019. December 18. 10:01, szerda | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu

Egy vagyont érő hamis márkajelzésű ruhát foglaltak le az M43-ason

Egy vagyont érő hamis márkajelzésű ruhát foglaltak le az M43-ason

Száztizenhét millió forint értékben több mint kilencezer hamis márkajelzésű ruhát foglaltak le a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) munkatársai az M43-as autópályán egy teherautóból – tájékoztatta a NAV szerdán az MTI-t.

A pénzügyőrök a Törökországból Magyarországra tartó lengyel kamionban Tommy Hilfiger, Gant, Ralph Lauren, Moncler, Karl Lagerfeld, Burberry, Calvin Klein, Hugo Boss, Armani, Hermes hamis márkajelzéssel ellátott ruhákat találtak.

A NAV iparjogvédelmi jog megsértése miatt indított eljárást – írták.

Címkék: hamis, M43, pénzügyőr, ruha

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 31. 12:00, szombat | Belföld

Szijjártó Péter végre megszólalt a Benes-dekrétumok ügyében

Egy szlovákiai magyar politikust elvittek a rendőrök a pozsonyi tüntetésről.

2026. Január 31. 10:40, szombat | Belföld

Szijjártó Péter: az Audi győri gyára folyamatosan növeli a termelését

Az Audi győri gyára nagyon sikeres, folyamatosan növeli a termelését, és idén új elektromos motortípus gyártását is megkezdik - közölte Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter a tárca közlése szerint pénteken Budapesten.

2026. Január 30. 07:05, péntek | Belföld

Lantos Csaba: minden család részesül a 30 százalékos rezsikedvezményben

Minden család részesül a 30 százalékos rezsikedvezményben, aki valamilyen vezetéken kapja az energiát - közölte Lantos Csaba energiaügyi miniszter csütörtökön a Kormányinfón.

2026. Január 30. 07:04, péntek | Belföld

Szalay-Bobrovniczky Kristóf: érkezik a hathavi fegyverpénz

A honvédelmi miniszter tájékoztatása szerint január utolsó munkanapján, január 30-án fizetik ki az arra jogosult katonáknak a hathavi illetményüknek megfelelő fegyverpénzt.