Hírek
2021. Augusztus 24. 10:01, kedd |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Egy utcányi autót rongált meg egy 9 éves
Gyorsan azonosították a budapesti rendőrök azt a kisfiút, aki huszonkét autót rongált meg az V. kerületben.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság V. Kerületi Rendőrkapitányságra augusztus 11-én egymás után érkeztek a tulajdonosok, akik az utcán parkoló autóik megrongálása miatt tettek feljelentést – közölte a rendőrség.
A nyomozók a térfigyelő kamerák felvételein hamar megtalálták a gyereket, aki biciklijének kormányával láthatóan szándékosan karcolta sorra az álló járműveket.
Rövidesen azonosították is a kilencéves kisfiút. Ő életkora miatt nem büntethető, a rendőrkapitányság a Gyermekjóléti Szolgálatot értesítette.



Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 21. 13:00, szombat | Belföld
KSH: decemberben a bruttó átlagkereset 789 200 forint volt
2025 decemberében a teljes munkaidőben alkalmazásban állók bruttó átlagkeresete 789 200, a nettó átlagkereset 548 900 forint volt - jelentette pénteken a Központi Statisztikai Hivatal (KSH).
2026. Február 21. 12:00, szombat | Belföld
Választás 2026 - Hivatalosan megkezdődött a kampányidőszak
Hivatalosan megkezdődött szombaton az április 12-ei országgyűlési képviselő-választás kampányidőszaka, életbe léptek a kampányra vonatkozó szabályok.
2026. Február 21. 10:00, szombat | Belföld
Orbán Viktor: a Liszt Ferenc repülőtér az évtized végére a régió legfontosabb központja lehet
A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér az évtized végére a régió legfontosabb kereskedelmi és a turisztikai központja lehet - jelentette ki a miniszterelnök pénteken, a reptér új épületkomplexumának ünnepélyes alapkőletételén.
