Hírek
2018. Október 07. 05:02, vasárnap |
Belföld
Forrás: police.hu
Egy sétáló nő fejére esett a 9. emeletről egy korlát

Egy debreceni építkezésen a gyanúsított egy védőkorlátot leemelt, majd azt szabálytalanul a közlekedő pallóra támasztotta le.
A Debreceni Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya foglalkozás körében elkövetett gondatlan veszélyeztetés vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított nyomozást egy 64 éves férfival szemben.
A nyomozás adatai szerint a hajdúsámsoni lakos október 5-én 8 óra körül egy Debreceni, Cívis utcai építkezésen dolgozott. A gyanúsított az állványzat 9. emeletén az egyik védőkorlátot leemelte, majd azt szabálytalanul a közlekedő pallóra támasztotta le. A vaselem lezuhant, és egy ott sétáló nő fejére esett. Az 56 éves nő könnyű sérüléseket szenvedett.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 04. 07:45, csütörtök | Belföld
Lázár János: aki a közutat versenyzésre használja, az a többi közlekedő életére tör
2025. Szeptember 04. 07:38, csütörtök | Belföld
A kínai győzelem napján vett részt Szijjártó Péter
Magyarország egy olyan ország, amely nem a világ blokkosodásában, hanem egy globális együttműködésben érdekelt - mondta a külügyminiszter.
2025. Szeptember 03. 07:18, szerda | Belföld
Panyi Miklós: több ezer ügyfél jelentkezett egy nap alatt a fix 3 százalékos hitelre
A fix 3 százalékos hitel iránti érdeklődés óriási, a bankoknál egy nap alatt több ezer ügyfél jelentkezett - közölte a Miniszterelnökség parlamenti és stratégiai államtitkára kedden a Facebook-oldalán.
2025. Szeptember 02. 07:15, kedd | Belföld
Szijjártó Péter: 2027 végéig elkészül a magyar-szerb kőolajvezeték magyarországi szakasza
Egész biztosan elkészül 2027 végéig a magyar-szerb kőolajvezeték magyarországi szakasza, ami komoly előrelépést jelent majd hazánk és az egész térség energiabiztonságának szempontjából -