Hírek
2022. Augusztus 04. 09:19, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti/illusztráció: omsz
Egy ember meghalt, többen súlyosan megsérültek az M80-ason
Életét vesztette annak a kamionnak a vezetője, amely négy személyautóval ütközött az M80-as autóúton a Vas megyei Csákánydoroszló és Vasszentmihály között szerda délután
Egy embert súlyos, életveszélyes sérülésekkel szállítottak kórházba, többen súlyos sérülést szenvedtek - közölte Seffer Lilla, a Vas Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-vel.
A baleset 15 óra előtt történt, a rendőrök teljes szélességében lezárták az autóutat, a forgalmat a 8-as számú főútra terelték.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 12. 22:58, vasárnap | Belföld
Történelmi részvétel mellett nyert a Tisza Párt, új korszak kezdődhet Magyarországon
Óriási fölénnyel, minden bizonnyal kétharmados többséget szerzett a Tisza Párt.
2026. Április 12. 22:57, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: gratuláltam a győztes pártnak
2026. Április 12. 22:56, vasárnap | Belföld
Választás 2026 - Dobrev Klára lemondott a DK elnöki tisztségéről
Dobrev Klára és a Demokratikus Koalíció (DK) teljes elnöksége lemondott vasárnap éjjel, miután a párt nem szerzett mandátumot az országgyűlési választáson.
2026. Április 12. 08:14, vasárnap | Belföld
Megkezdődött a választás, máris született egy rekord
A vasárnapi országgyűlési képviselő-választáson reggel 7 óráig a szavazásra jogosultak 3,46 százaléka adta le szavazatát a Nemzeti Választási Iroda (NVI) adatai szerint.
