Hírek
2025. Május 18. 08:24, vasárnap |
Belföld
Forrás: MTI
Eddig fél millió ember küldte vissza a Voks lapokat
Átlépte a félmilliót a visszaküldött Voks 2025 szavazólapok száma - közölte a Miniszterelnöki Kabinetiroda parlamenti államtitkára szombaton a közösségi oldalára feltöltött videójában.
Hidvéghi Balázs azt mondta, a szavazólapok kézbesítése ezekben a napokban fejeződik be az egész ország területén, ezért arra kért mindenkit, hogy figyelje a postaládáját és vegyen részt a szavazáson.
"Sorsfordító ügyben dönthetünk most közösen, egy olyan ügyben, amely évtizedekre meghatározhatja az életünket. Mi azt mondjuk, hogy egy ilyen súlyú kérdésben a magyar emberek véleménye nélkül nem lehet dönteni" - fogalmazott a politikus.
Hozzátette, vannak azonban, akik meg akarják akadályozni, hogy véleményt mondhassunk.
"Brüsszel gyorsított eljárásban akarja felvenni Ukrajnát az EU-ba. Brüsszel hazai kiszolgálói pedig, élükön a Tisza Párttal, már egy kamuszavazást is tartottak. A brüsszeli kívánságnak megfelelően támogatják Ukrajna felvételét. Erre a kamuszavazásra hivatkozik már maga az ukrán elnök, Zelenszkij is. Ne hagyjuk, hogy mások döntsenek helyettünk. Vegyünk részt mindannyian és szavazzunk Ukrajna EU-tagságáról" - mondta Hidvéghi Balázs.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 18. 08:08, vasárnap | Belföld
MÁV: akadálymentes peront alakítanak ki a Keleti Pályaudvaron
Akadálymentes peront alakítanak ki a Keleti Pályaudvaron - közölte a MÁV-csoport vezérigazgatója a Facebook-oldalára szombaton feltöltött videójában.
2026. Január 18. 08:05, vasárnap | Belföld
Kapitány István, a Shell korábbi alelnöke a TISZA gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője
A Tisza Párt elnöke szombaton bejelentette: Kapitány István, a Shell korábbi alelnöke a szervezet gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője.
2026. Január 18. 08:00, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: csak az maradhat ki a háborúból, aki megpróbál kimaradni
Biztosan tudjuk, hogy csak az maradhat ki a háborúból, aki megpróbál kimaradni - hangsúlyozta Orbán Viktor miniszterelnök, a Fidesz elnöke szombaton Miskolcon, a Digitális Polgári Körök háborúellenes gyűlésén.
